SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wołowinki, polędwiczki, pączki z dziurką i eklerki - spampost vol 6...

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 156209

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
oj to na mnie by to chyba zle podzialalo....ja moge takie ilosci miesa jesc ze chyba bym na tym solidna mase zrobila

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
byle cie brzuch nie bolal. Kasia jadła duzo w koncu zaczela miec klopt, zmniejszyla ilosc orzechow i dobrze wyszlo. Oj takie diety to ciągle sprawdzanie jak cos dziala.
Ale IMO przyprawiać sobie trzeba by zycie bylo przyjemne.
Polecam Kimchi proste w wykonaniu i efektywne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ja wczoraj usilowalam wcisnac w siebie wiecej ryby, bylo tego gotowanej ok 300g plus 100g krewetek... wymiekalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak bialko = massssa

Ale sama wiesz, przy moich sklonnosciach do rozrostu miesni, to po tych 4 tygodniach wygladalabym jak po szprycach z syntolem

Wiec mieso bede umiarkowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja miekne przy kuraku i indorze, tak zuje i zuje i miejscami mam problem, zeby wciagnac 150g Nie to co wolowinka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja tez suche mieso mi nie wchodzi zupelnie... ale jakies tłuściutkie a i owszem

Marat bedziesz mogla do baranow wrocic, tylko sie nie przejmuj tym co tam pisza, to takie gadanie...a barany to teraz jedyne mieso na pewno hodowane na zewnatrz IMO najlepiej Paleo potraktowac jako wytyczne.
A tak jesc zgodnie z zasada, to co biega i lata nadaje sie do jedzenia i reszta w warzywach i owocach i orzechy dla urozmaicenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to co biega i lata nadaje sie do jedzenia

Te slowa brzmia jak blogoslawienstwo

Dzisiaj lece do sklepu po udziec barani Bo obsesyjnie mysle o nim od kilku tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Zapomniałem się pochwalić - argentyńska wołowina MASAKRA! 3 minuty na elektrycznym grillu i rozpływała się w ustach. Jak po 2 dniach jadłem polską podeszwę, myślałem, że nie uda mi się tego przeżuć.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To tak jak z bizonem, mieciutkie soczyste mozna jesc na surowo odgryzajac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo wolowina argentynska jest z miesnych krow, a polska z mlecznych. Wyeksploatowanych na maksa, zasuszonych, z brakami witamin

Ale barany sa soczyste
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening aerobowy i redukcja

Następny temat

Testy sprawnościowe i trening

WHEY premium