SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wołowinki, polędwiczki, pączki z dziurką i eklerki - spampost vol 6...

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 156743

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi czytałam tn tekst hahaha ale u mnie też większośc się dziwi, że niektózy z kartkami chodzą. Wczoraj taki chłopak wstydliwie próbował wyciągnąc karteczkę z kieszeni aja się ze swoją płachtą rozłożyłam i co chwilę zaglądałam ile ja tych powtózeń mam zrobić bo pierwsza seria miała być na 6 powt. a ja się zapomniałam i walnęlam 10 ale potem zreflektowałam i uznałam to za serię rozgrzewkoą

Zmieniony przez - Asariah w dniu 2010-02-09 11:51:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
ja nie wiem co w tym dziwnego...jak ide na trening to po to zeby z*******ac.....a nie sie zastanawiac ile czego ma byc....a tak rzut okiem na kartke i wszysko wiadomo

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wiesz, jak ktos leci od maszyny do maszyny i wszedzie robi 12x bez progresji ciezaru, to mu sie takie kartki dziwne wydaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
O kurcze!!!!!
No ja slyszalam ze najkaloryczniejszy hamburger ma 8000kcla i zachodzilam w glowe jak to mozna zrobic, ale widze po drinku ze mozna )

Ale robia przez 10 sek i mozna policzyc ile by im wyszlo w 20sek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
u nas maja trening "cwicze gdzie akurat wolne albo najbardziej popularne wsrod cwiczacych"

i potem stoja kolejki do krzyzowania linek na bramie i butterfly

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no fakt ze w Polsce to kartek nie widzialam, ale tytaj to z calymi rozpiskami na tekturce chodza, notuja skrzętnie po kazdej serii na maszynie ile to zrobili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
moja karteczke czasem probuja odczytac ale nie ma tak lekko bo ja szyfrem mam zapisane....z reszta i tak polowy cwiczen nie znaja

a jak czegos nie znaja to mowia ze takiego czegos nie ma i ja sama wymyslilam

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ale robia przez 10 sek i mozna policzyc ile by im wyszlo w 20sek

A na godzinkę można ekstrapolować?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam wydrukowane z kompa, bo jakbym cos nabazgrała, to bym potem sama miała problem z odczytaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja tez bazgrole, najczesciej na wolnych kartkach, ktorych pozniej nie moge znalzec, i jak sie w koncu wkurzam to robie tabelke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening aerobowy i redukcja

Następny temat

Testy sprawnościowe i trening

WHEY premium