SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wołowinki, polędwiczki, pączki z dziurką i eklerki - spampost vol 6...

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 154056

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
u mnie w pracy byla taka pani, baaardzo okragla od gory do dolu. Ciagle opowiadala jak to utyla w ciazy i nie moze schudnac, ale jej styl zywienia... to huuuu huuu, ciasteczka na porzadku dzinnym, ale nie widzialam by jalda cokolwiek normalnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obli, napiszę tak...

Miałam w pracy koleżankę, po 30-tce, była gruba, nie ma co owijać w bawełne.

Przeszła na diete pod tytułem:

Śniadanie - kawa z mlekiem

Drugie śniadanie - 200 g jogurtu naturalnego plus płatki nesquiq ewentualnie chocapic

nazwijmy to lunch - kawa z mlekiem

obiad - 2 parówki, trochę surówki jakieś lub kilka plasterków wędliny plus surówka

kolacja - powietrze ewentualnie kurz \

później zamiast nesquika z jogurtem jadła jakieś płatki owsiane nes vita błyskawiczne z plastikowymi owocami i mlekiem plastikowym i czasem wrzuciła kisiel

ONA NA TYM SCHUDŁA !!!

Masarka jakaś a teraz jest chuda i ma tylko jeden problem - zwisa jej skóra na brzuchu i ma oponę w sam raz do mojego roweru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja sie pochorowalam, leb mi napiernicza, nos zapchany, gardlo boli
Ale jutro na trening ide

Tyle, ze nie wiem, czy dam rade hiciora zrobic z tym zapchanym nochalem Najwyzej aero bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no sie zdarza, niektorzy chudna i tak juz zostaja Jojo nie jest wszytskim pisane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Obli przykład z mojej rodziny - Meridia i Zelixa jak cukierki, jazda na bułkach, serkach topionych i jogurtach. Makaron ze szpinakiem i mozarellą itp.
I na nią żadna dieta nie zadziała... A ja robię masę

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Marta to jest nas juz dwie, czemu mnienasladujesz, ja wychodzilam juz z choroby wszystko pieknie, az tu po 3 dniach od nowa i temperatura... dobrze ze mam antybiotyk w domu , ech...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co to ta meridia i zelixa? jakieś sterydy ?


A mi mówią że żrę tony jedzenia i że tyję

Zmieniony przez - Asariah w dniu 2010-02-19 20:36:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
a co to ta meridia i zelixa?
Jakieś tablety dla ludzi chorobliwie otyłych. Panny zaczęły to wcinać jak cukierki, żeby schudnąć przed tv. Oba niedawno wycofano wreszcie z Polski, bo nagle się zorientowali, że zagrażają życiu

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jak taka moja znajoma wzięła to reklamowane alli to jej wątroba spuchła i musiała na pogotowie jechać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
ma oponę w sam raz do mojego roweru


moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening aerobowy i redukcja

Wiecej