SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wołowinki, polędwiczki, pączki z dziurką i eklerki - spampost vol 6...

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 155408

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ha! Znalazlam wlasnie kogos z tej samej kliki co, ja Maja ty naukowcu I widac, ze "kodeksu" przestrzegasz

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-03-02 10:18:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 121
6 lat prania mózgu coś chyba dało
Swoją drogą - pisałaś kiedyś że twój uniwerek na 63cim miejscu w rankingu światowym. Mam nowinkę - mój też!!! (sprawdź ten ranking, jesteśmy exequo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
University of Illinois?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No karpia to chyba najlepiej zamrozic, na zewnatrz zyje dlugo i sie meczy, zabicie mlotkiem, czy obciecie glowy-- hm... nie dziala szybko a ruszajace sie zwierze bez glowy czy w czasie patroszenia, to nic przyjemnego. Po zamrożeniu i zesztywnieniu nie ma juz problemow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marta, sadło to ja mam a nie Ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 563
obciecie glowy-- hm... nie dziala szybko a ruszajace sie zwierze bez glowy czy w czasie patroszenia, to nic przyjemnego

Acha, to Tobie ma być przyjemnie, a myślałem że ten humanitaryzm ma się tyczyć karpia. No bo w sumie jak już nie ma głowy to mu wszystko jedno czy się rusza czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wiesz zamrożenie ryb traktowane jest jako humanitarna śmierć, zobacz poradniki dla akwarystów, Zawsze sie wstawia chora rybe do lodowki, ona podobno zasypia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Si, si... Tak samo robi sie ze skorupiakami

To sa zwierzeta zmiennocieplne, obnizaja temp. ciala wrraz ze spadkiem temperatury otoczenia. Im zimniej, wtym wieksze odretwienie popadaja bez zadnego bolu, az w koncu usypiaja na wieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening aerobowy i redukcja

Następny temat

Testy sprawnościowe i trening

WHEY premium