SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wołowinki, polędwiczki, pączki z dziurką i eklerki - spampost vol 6...

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 155417

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mięsko ponad wszystko. Krwista i soczysta wołowinka - mniam
Marta, mięsko jest lepsze od każdej słodkości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
A co ja mam zrobić jak nie ciągnie mnie do słodyczy tylko do pierogów, które babcia hurtem robi? Do śledzi w oleju? Jestem nienormalna?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Vena , ciacha pierwsza klasa, przywieź kilka


nieee bo tylko 14sztuk wyszło a 6 zabrałam do bratowej i wzięłam czekoladę gorzką z kawałkami pomarańczy i mały zjadł pół tabliczki


i dostałam kwiatka za moje osiągi i za zmianę nastawienia







Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-02-17 21:38:43

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moralny cos dla ciecie





Rasa Belgian Blue: 1250kg, mutacja w genie miostatyny, czego efektem jest hiperplazja miesniowa (tzw. podwojne umiesnienie). Ich mieso ma mniej kcal, wiecej bialka, a dodatkowo wysoka zawartosc o-3.

Kwestie etyczne- no comments

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-02-17 21:46:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Marta czego to ludzie nie stworzą , to te krasule bijace sie tu na stokach wydaja sie sumpatyczniejsze
muszę powiedzieć ze nie wierze w te wszytskie cuda wianki z mutantow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzeba miec fantazje, zeby cos takiego stworzyc, no nie? Prawda taka, ze najwiecej wartosci odzywczych ( ale tez i CLA ) ma mieso wlasnie z takich Krasulek latajacych sobie po lakach i skubiacych trawke Tylko ze na jedne taki byczysko trzeba chyba liczyc ze 3 takie krowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
jadę jutro na siłkę bo już nie mogę usiedzieć

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nieestetycznie to wygląda rzeczywiście... wolę takie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludzi od momentu jak zaczęli prowadzić osiadły tryb życia to sobie zwierzątka krzyżowali, wpierw metoda naturalna, a teraz grzebią w DNA no coś, na przestrzeni tych lat nauka bardzo się rozwinęła

kiedyś czytałam artykuł o GMO i co najciekawsze ludzie bardziej woleli jeśc roślinki, które wcześniej bombardowano promieniowaniem, żeby się zmutowały, niż te, w których DNA grzebano.

Jak tej krowie to nie przeszkadza, że taka wielka, to chyba to nic złego tylko trzeba krowę o to zapytać

Vena uciekaj uciekaj, trzeba rozruszać dupsko po dwóch dniach bez ćwiczeń

Ja tam bardziej wiole takie krowy







Zmieniony przez - Asariah w dniu 2010-02-17 22:22:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Asariah

Pytanko mam: co na zgagę jest dobre? Mam jeszcze więcej warzyw do posiłków dorzucać? Przy refluksie mam niewielkie palenie w przełyku + uczucie głodu po zjedzeniu posiłku.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening aerobowy i redukcja

Następny temat

Testy sprawnościowe i trening

WHEY premium