SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

volvo93/BLOG/Droga do Debiutów 2012!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68890

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
Wampirate jak przezyjesz jeszcze pare lat i troche zeczy na wlasnej osobie sprawdzisz to zrozumiem twoje wypowiedzi
ale ja wiem ze teoria bardzo czesto rozmija sie z praktyka
zeby bylo tak prosto kazdy by stosowal jeden rodzaj odzywiania i mail by takie same za***iste efekty, niestety niejest to takie latwe

teoria tak mowi jak napisales, i ze w mlodzienczym wieku wystarczy 2,2b bialka

gdy jestesmy mlodzi [do okresu dojrzewania do 19roku zycia] nasze organizmy sa bardziej wrazliwe na dzialanie insuliny, a wzrost w duzej mierze zalezy od aktywnosci hormonow. osoby mlode toleruja duzao wieksze ilosci ww. aby zoptmalizowac synteze bialek miesniowych, potrzebuja mniejszej ilosci protein, gdyz ich organizmy so bardziej wrazliwe na anaboliczne dzialanie aminokwasow, bardzo zadko zaleca sie nastolatkom spozywanie wiecej niz 2,2 g bialek na kg masy ciala, ale zdarzaja sie tez wyjatki [ ekstremalne endomorfy i osoby na diecie]...

ale ja wiem ze teoria a praktyka to czesto dwie rozne zeczy wiec trzeba sprawdzac na cobie i wyciagac wnioski co na kogo jak dzila, skoro czyje ze mu dobrze idzie na danym systemie zywieniowym to poco kazdy prubuje wcisnac swoj sposob?
to co dla ciebie dobre niemusi byc dobre dla niego chyba to jest oczywiste dla kazdego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Tam wyżej sami doyebańce. Ponad 40 w łapie, odwodnieni !

Chyba się zniechęciłem, w 2011 nie dam rady

Masz jakieś linki do zawodów, gdzie są kategorie wiekowe / wzrostowe?


A co do fruktozy. Gadałem dziś z niezłym bykiem z siłki. Mówił, że w okresie po treningu nawet jeśli łykniesz miód, czyli fruktozę, to 1/5 pójdzie do wątroby - reszta do mięśni.


pozdro

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2010-08-30 17:52:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1288
To, że byk to nie znaczy, że ma wiedzę na ten temat.

rr, wielokrotnie już naświetlałeś problem braku owocnego stosowania utartych schematów żywieniowych. Wszyscy już o tym wiemy. Nie musisz już się powtarzać z racji faktu, iż jesteśmy istotami rozumnymi.

Jednak jakichś ogólnych schematów musimy się trzymać.

Zmieniony przez - charlie123 w dniu 2010-08-30 18:42:23

Totalna redukcja, motywacja, zdjęcia:

http://www.sfd.pl/totalna_redukcja__american_dream-t852523.html

Zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hades, już była o tym rozmowa, wkleiłem dokładnie tą samą fotke kilkanascie stron temu więc nie drąż tematu bo został zakończony.

Co do białka to jak rr-28 ja dopiero zacząłem rosnąć jak dołożyłem do 3.5-4g białka na kgmc. Każdy we własny sposób odczuje jakie ilości są ok i jakie wykorzysta.

Co do Fruktozy to o ile się nie myle ta teoria została zaszczepiona przez Akopa Szostka, a nawet jakiś czas temu mój kolega pytał sie Bodyline'a który go prowadził i powiedział mu że to kompletna głupota.


Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2010-08-30 19:35:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
charlie123 w stosunku co do twojej osoby odnosze inne wrazenie
dlatego musze sie powtarzac
podobne odczucia mam do shooter3 co wiecej po dziwnie zbierznych tematach grasujecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
ja nie zalecam mu jesc mniej
tylko mowie ze nie wykorzystuje tego bialka lae sie o tym nie przekona
gdyby np mial takie wysokie spozycie bialka na ckd to najprawdopodobniej nie wszedl by w ketoze bo czesc bialka organizm przerobilby na wegle
ja wiem ze teoria jest czesto rozna od praktyki
ale niektore prawa rzadzace swiatem sa takie a nie inne i one nie sa zalezne od osoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
ja na tluszczowej na 4g/kg bialka i ww 0,7g/kg bylem w ketozie bo robilem sobie testy
i co ty na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1288
Nie widzę analogii do shooter3.
Jakie badania robiłeś na ketozę.

RYBAS, co obalił Bodyline? Że co jest bzdurą odnośnie fruktozy?

Totalna redukcja, motywacja, zdjęcia:

http://www.sfd.pl/totalna_redukcja__american_dream-t852523.html

Zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
moge sie mylic ale podobne pytania teksty zucacie, po podobnych tematach grasujecie, i w jednym czasie sie niewypowiadacie ale to moze byc mylne
jednak podobnienstwa sa znaczne

takie jak sie robi zeby sprawdzic czy sie jest w ketozie [testy] nie badania
sprawdzalem ciala ketonowe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o ocene i ewentualne poprawki

Następny temat

Intensywność

WHEY premium