SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

volvo93/BLOG/Droga do Debiutów 2012!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69157

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Wspominy z zapaśniczej przeszłości
@shooter3 - fitness najlepiej wychodzi cena/ilość - za 130zeta 500 caps po 2500mg amino w 1

mhm... jakoś ten aspartam do mnie nie przemawia - odpuściłem całkowicie wszelkie używki to mi tylko cola zero/light została
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
i masło orzechowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
masło orzechowe jest jak zayebiste, tym bardziej jak sam robię
by the way - jakie białko kupić? Mam ostrowie czekoladową (w smaku natural na opak. pisało czeko) i UNS Econo wanilia - lepiej ale też bez smaku . Chyba dołożę ze 10-15 zeta i kupie coś co ma nie tylko zapach bo sama woda z posmakiem nie wchodzi a nie będę pił z mlekiem bo laktozy mi nie trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vitafita bierz ze sklepu sfd, sprawdzony i pycha w smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
pepsi i colę ogranicz do minimum lub zera.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Staram się ograniczyć cole light bo zwykłej nie tykam więc o brzusio nie ma obaw, ew. wątroba się może gniewać na mnie . Wezme tego vitafita na spróbowanie może tym razem owocowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 725 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4970
Jak już chcesz aspartamowe wynalazki to pij Pepsi Max. W smaku lepsze od Coli Zero/Light i tez 0 cukru :P.

I am addicted to this game.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539








Weekend jak to weekend powoli moje życie wygląda jak dzień świstaka. Jak wolne to pilnować michy, jak DT to jeszcze trening a jak się skończy glutamina to jeszcze suple dojdą . W roku szkolnym będę funkcjonował jak robokop . Cały hajs wkładam w diete, suple i karnet na siłkę . Cel uświęca środki chodziaż ten 2012 zbliża się coraz to szybciej a ja w ciemnej dupie .

No ale jak to niedziela to nie mogło się bez kucharzenia obejść. Walnąłem cycki pieczone z warzywami na poniedziałek i wtorek a na kolacje zostało mi mielonego to se kolteciki full protein zjadłem a przede mną szejk z jajec, wpc, oliwy i cynamonu

Micha:
Placki owsiane posmarowane dżemem bez cukru (Krva z Almy za 10zł słoiczek)
Bigos pakera + ryż polany olejem lnianym
j.w. tyle, że na wynos - w galerii handlowej jadłem
30g wpc z 50g orzechów - -''-
Kotleciki z warzywami
Szejk

No i koniec z 2700 kcal.
Wchodzę na 2900 kcal z tym samym btw. czyli 3,5g WW 3g B i reszta fat

Dwie pierwsze foty cycki pieczone, następne kolteciki full protein.

Jutro wypiska... Ale mam power do treningu ŁOGIEŃ!

Hahaha i zeszyt z dietą się na fotce załapał


Zmieniony przez - volvo93 w dniu 2010-08-08 20:41:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 725 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4970
Widzę, że masz taką samą wagę kuchenną jak ja - z alledrogo za 20PLN :).

Nie idzie Ci masa, że zwiększasz kaloryczność?

P.S.
Rozumiem, że tego szejka to z surowymi jajami pijesz? Taka forma jajca ma niski stopień wchłanialności.

Zmieniony przez - shooter3 w dniu 2010-08-08 21:41:42

I am addicted to this game.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
W 7 tyg. przybyło ok. 3-3,5kg. Stanowczo za mało. Nie chce palić mięśnia bo masa to masa - pogodziłem się z nieuknionym zatłuszczeniem, ale tym się będę martwił przed startem a nie teraz gdy jest sucho. Szejk zależy, jak mam czas i chęci to robie i na patelnie wylewam i omlecik a jak nie to na surowo i spane
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o ocene i ewentualne poprawki

Następny temat

Intensywność

WHEY premium