SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

volvo93/BLOG/Droga do Debiutów 2012!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68770

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Wuchta, czyli białko mogę spokojnie zostawić i podbijać węgle do 4g w DT i do 3g w DnT. No i analogicznie tłuszcz aby bilans się zgadzał https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/31.gif[/img]. Zobaczysz maila to ocenisz miech i coś się ew. pozmienia za Twoją radą . Zakupiłem na sfd carbo od olimpa, bcaa (dużo bcaa z glutaminą. Zobaczysz maila to ocenisz miech i coś się ew. pozmienia za Twoją radą . Zakupiłem na sfd carbo od olimpa, bcaa (dużo bcaa z glutaminą. Zobaczysz maila to ocenisz miech i coś się ew. pozmienia za Twoją radą . Zakupiłem na sfd carbo od olimpa, bcaa (dużo bcaa z glutaminą[img]../../buziaki/31.gif" alt="" />) i białeczko vitafit (pyszne).

Micha z dziś :
Owsianka z dżemem bez cukru (90g owsa, 30g dżemu) 30g WPC, orzechy
Pierś z kury z makaronem, warzywami i oliwą
j.w.
Orzechy włoskie
Pierś z kury, 2 jaja, oliwa - jajecznica
Omlet z białek, wpc, oliwa, migdały
Wejdzie wiejski z wpc + orzechy włoskie

3100 narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 475 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12908
z Wuchta34 na pewno nie zginiesz :P

-----PRZYGOTOWANIA DO AMP_2015-----

http://www.sfd.pl/DT__przygotowania_do_AMP-t1049972.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
mam nadzieję, że przy skromnej pomocy uda się spełnić marzenie volva

Żadko spotyka się osoby z takim zapałem, poparciem ze strony rodziny.

Wierzę, że mu się uda. Musi.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Musi.

Też tak uważam, jestem w stanie do startu każdy dzień przeżywać tak samo, podporządkowany regeneracji, diecie i treningowi...
Imprezy, alkohol, używki, zarwane nocki już dawno dla mnie nie istnieją. Szkoła jest priorytetem, ale mam takie szczęście, że lubię się uczyć i łatwo wchodzi w ten pusty/pełny kulturystyki łeb ... No i wsparcie najbliższych...

Za tydzień ładna nowa rozpiska całego nowego planu będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1288
Również w to wierzę. Widzę, że chłopak ma zapał i że wszyscy z najbliższego otoczenia Mu pomagają. Kroi się MolderDist2, ewenement na skalę kraju.
Zapał + rodzina + wiedza Wuchty = sukces!

Totalna redukcja, motywacja, zdjęcia:

http://www.sfd.pl/totalna_redukcja__american_dream-t852523.html

Zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 865
volvo tylko koksu nie bierz za dobry rocznik na to jesteś XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
zrobi jak bedzie chcial, co to kogo obchodzi czy ktos wbija czy nie [to sprawa tylko i wylacznie osoby ktora sie na to decyduje]
mozna komus odradzac jak chcial by zrobic cos nieprzemyslanie ale kazdy ma swoj rozum i wie czego dla siebie chce
volvo93 juz wie ze najlepiej takie pomysly mlotkiem sie wybija o ile sie niemyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
rr-28 widze, że czytałeś moje posty na Dopingu - niestety, chłopaki zrobili jak chcieli...
Ja narazie do apteki nie mam zamiaru zaglądać . Nawet do kreatyny mi się nie spieszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
Wuchta nie wiem co masz do moich rad...
Poradziłem mu żeby ściągnął łopatki przy WL- dobra rada
Poradziłem mu żeby nie prostował do końca nóg przy przysiadzie- dobra rada
I zaznaczyłem, że 2g białka na masie starczy, ale to nie było jako rada tylko jako takie zaznaczenie, że moim zdaniem, także nie osądzaj pochopnie .


'Ja narazie do apteki nie mam zamiaru zaglądać' całe szczęście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
nom 2g białka wystarczy i to hilde wie od Matata a on ma raczej pojęcie na ten temat
z tego co pamiętam tłumaczył, że białka żeby zostały wykorzystane potrzebują odpowiednią ilość kcal, chyba 24 kcal na 1g białka, więc przy podaży 200g białka trzeba tych kalorii jednak zjeść

i volvo na pewno nie wykorzystujesz tych 3g białka, raczej większość przerabiasz na węglowodany co jest tylko niepotrzebną robotą dla organizmu, i wytwarzają się przy tym dodatkowo substancje niekorzystne dla organizmu
oczywiście jest to strata kasy, bo za białko wiadomo więcej płacisz,
a ze 100g białka zbędnego powstaje 56g węgli
Możesz mieć przyrosty, ale wątpię żebyś to białko wykorzystał całe i hilde ma rację że nie potrzeba tyle, co nie oznacza że Ci odradza taką podaż

a tak btw to micha fajna, te serniki mi się najbardziej podobał czy co to było
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o ocene i ewentualne poprawki

Następny temat

Intensywność

WHEY premium