SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

volvo93/BLOG/Droga do Debiutów 2012!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50449

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19714
Nie przeżywaj tak

Volvo. Trenuj, trenuj, trenuj. Jak będziesz gotowy do zawodów, to na pewno ktoś Ci to powie.
By coś osiągnąć, musisz zrobić obszerne rozpoznanie swojego organizmu. To wymaga doświadczenia.

Jestem z Tobą, działaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 7337 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45955
kto nie chce mu pomagać to niech nie przeszkadza przynajmniej, licze na to że zamkną się japy wszystkich hejterów za kilka lat działaj volvo

sorki za spam, juz nie bede na ten temat nic pisal

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19714
Zapominasz o tym, że nie on jeden porządnie trenuje. Więc nie mów, komu mogą się zamknąć japy po paru latach, bo to jest nierozmyślne.

Z mojej strony także koniec.

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2010-08-10 20:41:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25539
Koniec. Ja się nikomu nie wpieprzam do dziennika i nie pisze, że nie schudnie, nie wyciśnie itp. Jeżeli chcecie pomóc w diecie, treningu, suplach piszcie, ja tak robie u innych, staram się każdemu pomóc. Ale nie spam na 4 strony o tym, że się ze sztangą na głowy pozamieniałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51295
tak se czytam i zebrało mi się na przemyślenia.

-Dobrze, że nie miałem dziennika jak szykowałem się na pierwsze zawody TS bo pewnie też każdy by mnie zjechał

-Dobrze, że nie musiałem czytać takich komentarzy bo pewnie do dzisiaj nie wystartowałbym na żadnych zawodach

- dobrze, że Pan Adam i Jul we mnie wierzyli i super przygotowali mnie do startu.

- gdybym patrzył na innych ile zaliczają w TS też pewnie nie podszedłbym do żadnych zawodów bo nie każdy może siadać 400, ciskać 300 i ciągnąć 400. Zawsze i wyłącznie startowałem dla siebie i do "rywalizacji" z innymi. Zawsze byłem o 50-80kg za czołówką ale to mnie nie zniechęcało tylko jeszcze bardziej motywowało

Mam taką propozycję:

może niech wypowiadają się osoby, które coś osiągnęły w BB, TS, WL, fitness? Jak czytam daj se spokój itp to nóż w kieszeni się otwiera. Myślę se chłopcze nic nie osiągnąłeś a się wypowiadasz. Czujesz się bohaterem na forum bo coś możesz napisać? Tak, tak wiem zaraz będą pisać "każdy może się wypowiedzieć itp... bla, bla, bla".

Dziennik raczej służy aby każdy co posiada wiedzę pomógł osiągnąć cel Volvo. Każdy powinien dać coś od siebie i cegiełka do cegiełki i sukces murowany.

Sam Volvo napisał, że nie koniecznie musi wystartować w 2012r, może to być później. Obecne komentarze miały by miejsce gdyby Volvo miał za tydzień start a nie na początku. A drugiej strony widzieliście jak wyglądają juniorzy na zawodach? Jeśli nie to odsyłam do prasy kulturystycznej.

Nikt nie mówi, że ma od razu zając 1 miejsce.

To jest chyba największa przypadłość Polaków, krytyka, krytyka i jeszcze raz krytyka. Zero wizji w przyszłość, że może się udać. Najlepiej skreślić człowieka od razu bo po co ma się męczyć.

Ale się napisałem

Także wrzućcie na luz i raczej skupcie się na pomocy a kto nie ma nic mądrego do napisania to lepiej niech nic nie pisze.

Również chciałem przytoczyć przykład Moldera ale Hubert mnie uprzedził...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
edit

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2010-08-10 21:06:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10771 Napisanych postów 47059 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale powiem Ci volvo że chwytliwy tytuł dziennika strzeliłeś
Pełno ludzi Cię ogląda.
Też tak chce

Najważniejsze, żeby robić to co się kocha. To tak naprawdę najmniej ważne, czy uda Ci się do 2012. Najważniejsze, że obrałeś sobie cel, który nadaje sens tej zabawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Wuchta, masz rację.

W sumie...

Ja też jak zaczynałem, to byłem grubaskiem. Wszyscy się ze mnie śmiali, dołowali. To dawało mi motywację. Mówiłem, że wygram zawody szkolne "strong man". Śmiali się. Pokonałem wszystkich.

Przepraszam Cię Volvo. Dzisiaj dostałem.. Kosza od takiej dziewczyny i próbuję wszystkich wciągnąć w dołek. Z wszystkimi się spinam.

Nagadałem głupot, jeszcze raz Cię volvo przepraszam i mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25539
Spoko
Poprostu wiem, że jak ktoś mówi, że się nie uda, to jakoś wychodzi mi to na dobre i idzie mi lepiej. Nie boje się porażki, zawsze to nowe doświadczenia, motywacja do daleszego samodoskonalenia. A skoro są możliwości (rodzina pomaga jak może) i są tu ludzie, którzy mnie wspierają nie tylko radą ale też motywują... to prędzej, czy później się krva musi udać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Nie uda Ci się, jeżeli JA będę startował w tych samych zawodach

Gdzie tak wg planujesz startować? W Zabrzu?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o ocene i ewentualne poprawki

Następny temat

Intensywność

aerofull