SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

volvo93/BLOG/Droga do Debiutów 2012!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69112

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Buon appetito amico

Smaczna zawartość półmiska , o ile się nie mylę to tuńczyk z cebulą i chyba ogórkiem czy mam rację ?

No a już na pewno natka pietruszki zdobi to wszystko

Zmieniony przez - demolub w dniu 2010-08-03 22:06:40

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Jajca na twardo są jeszcze i seler w paskach (?) Natka nie dla picu, lubię chrupać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
No tak ! Jakieś skojarzenia miałem z tuną

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539




Fotki brzucha, na luzie, bez pompy, nie napięte, rano, po mega śniadaniu i bez wypróżniania . Dla MARIAN17, żeby się chłopak tak nie martwił . Poglądowe tylko słaba jakość bo telefonem

Może faktycznie jestem mezomorf. tak jak lekarz mówił

Zmieniony przez - volvo93 w dniu 2010-08-04 13:37:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
ehh specjalnie dla mnie wiesz wczoraj był dzien kryzysu i tez sie zdenerwowałem ze poprosu efekt redukcji szybko sie sracił ale widocznie tak musiało byc ale w koncu musze cos odpowiedniego dla siebie znalesc trzeba kombinowac

porównujac mój brzuch do twojego to na twoim wogóle fatu nie widac, i nie jest wydety to co mój, wiec jak złapiesz na nim wiecej miecha a bf bedzie taki jak teraz to bedzie duz lepiej niz u mnie, ale wkoncu masa to i bf pewno tez troche skoczy, ale jak trzeba masowac to trzeba

a tak z innej półki bo dokładnie nie pamietam a na pewno pisałes o tym, jak teraz z waga u ciebie?bo wzrost taki jak u mnie i ty redukcje jaki czas temu zakonczyłes? i ile juz jesets na masie?
a z tego co pamietam to tez miałes mały problem ze znalezieniem dobrej podarzy kalorii pod siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
teraz zauważyłam , że jesteś z K-ce gdzie chodzisz na siłownię ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Na słowiana chodzę
Na masie już 7 tydzień, startowałem od 63kg. Po ok. 5 tyg. znalazłem odpowiednią podaż kcal. i btw. ale to też przez obserwacje lustra. Waga + ok. 4,5 - 5kg to zależy dosłownie od tego ile wypije wieczorem wody.
Redukcja skończona w maju. Mówie, że może jestem uzdolniony genetycznie ^^ co do fatu (troche skóry po odchudzaniu mi zostało więc to nie tylko bf na brzuchu ;/) to prawie wcale przez te 5kg nie załapałem nawet nie wiem czy nie straciłem .


Micha trzymana w 100% 2700kcal
Owsianka z wpc i orzechami
Naleśniki z 50g mąki razowej, 2 jaj i 3 białek z oliwą
Pierś z kurczaka z ryżem brązowym polana oliwą
j.w
sernik: 200g serka wiejskiego, 10g żelatyny, i masło orzechowe własnoręcznie robione z 50g orzechów i 10g oleju lnianego
kostka twarogu

I dalej ide szukać jakie suple kupić
Musze znaleść takie, której najmniej trzepią po kieszeni
BCAA, aminy zwykłe, jakieś lepsze białko - pewnie z hi-tec coś wezmę, i minerały.
Lece porównywać i szukać
Jutro wypiska Pozdro

Zmieniony przez - volvo93 w dniu 2010-08-04 19:53:09

Zmieniony przez - volvo93 w dniu 2010-08-04 19:53:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
sprawdź BCAA 5000 powder Kaizena
ekonomiczne, tylko nie wiem czy skład jest taki jak deklarują, jeśli tak to nawet bardzo ekonomiczne

ja kończę puchę tego którą kupiłem jak była promocja, teraz chyba koło 90zł stoi

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
na Słowianie nigdy na siłowni nie byłam. fajna jest tam siłownia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Nom fajna, ale z areo tylko dwa rowerki są i nie ma maszyny do prostowania nóg za to na reszte mięśni to po 10
carbon91 jakoś wole suple w capsach - proch do mnie nie przemawia
WPC z ostrowi będę se do serniczków i ciastek dawał

Zmieniony przez - volvo93 w dniu 2010-08-04 21:24:36
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o ocene i ewentualne poprawki

Następny temat

Intensywność

WHEY premium