SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

undestor ,co z odblokowaniem .

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
zrob badania na LH,prolaktyne ,kortyzol.shbg Cos czuje ze musisz chodzic na niezlym wkur*& przez niski poziom tescia . Ja lece na undestorze od wczoraj 3 kaps i czuje juz ze jest lepiej do tego DHEA na zbicie kortyzolu i witamina C dawa 1000mg plus wit b6 200mg cynk ,selen . Czuje poprawe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
a tak z ciekowosci jarasz szlugi? problemy spadku tescia zaczynaja sie po 35roku zycia lecz nie jest on na tyle duzy zeby byla lipa w lozku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3309
miausz
jswsa
Jest jeden pozytywny aspekt Twojej przypadłości mianowicie eunuchy żyły średnio o 12 lat dłużej od tych którzy nie zostali wykastrowani.


ależ dziękuję
budujące to niezwykle jest



Żartowałem, nie próbowałeś HCG wziąć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rallydriver
zrob badania na LH,prolaktyne ,kortyzol.shbg Cos czuje ze musisz chodzic na niezlym wkur*& przez niski poziom tescia . Ja lece na undestorze od wczoraj 3 kaps i czuje juz ze jest lepiej do tego DHEA na zbicie kortyzolu i witamina C dawa 1000mg plus wit b6 200mg cynk ,selen . Czuje poprawe.


Dziwi mnie, że tak szybko odczułeś poprawę po undestorze...
Moje wyniki LH i PROLAKTYNY masz kilka postów wcześniej.
Czytasz chyba nieuważnie, to źle.

Nie palę papierosów już kilka lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jswsa
miausz
jswsa
Jest jeden pozytywny aspekt Twojej przypadłości mianowicie eunuchy żyły średnio o 12 lat dłużej od tych którzy nie zostali wykastrowani.


ależ dziękuję
budujące to niezwykle jest



Żartowałem, nie próbowałeś HCG wziąć ?


Wiem, wiem,że se zażartowałeś ze mnie, obśmiałeś , zakpiłeś
Wali mnie to,ale nieładnie z Twej strony


Nie próbowałem HCG , czy to trzeba brać ciągle żeby utrzymać dobrostan?
Czy daje się to raz i ma być poprawa na dłuuuugi czas ?

bo jasną sprawą jest ,że najbardziej zależy mi na rozwiązaniu problemu możliwie najskuteczniej , walka ze skutkami problemu i codzienne jedzenie viagry , lub jakieś zastrzyki co chwila , no marne to rozwiązanie .


Zmieniony przez - miausz w dniu 2014-03-01 15:37:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
autorze byłeś wcześniej zdrowy i nagle ci tak sie porobiło czy juz powiedzmy w wieku ok 20 lat miales problemy z testo? bawiłes sie z dopingiem?

Zmieniony przez - splitx w dniu 2014-03-01 17:56:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
splitx
autorze byłeś wcześniej zdrowy i nagle ci tak sie porobiło czy juz powiedzmy w wieku ok 20 lat miales problemy z testo? bawiłes sie z dopingiem?

Zmieniony przez - splitx w dniu 2014-03-01 17:56:50


nigdy nie notowałem problemów z "tymi sprawami "
incydentalnie bywały gorsze dni .

nigdy nie bawłem się z diopingiem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
życie - około 15 lat temu bawiłem się fest z białymi kreskami, jakieś 2 lata non stop . potem miałem problem z kroplami do nosa , chyba z powodu białych kresek , też jakieś 2-3 lata nie mogłem się uwolnić .

od zawsze byłem człowiekiem ze stali
mało spania , dużo pracy , ujowe jedzenie lub wcale .

od kilku lat całkowicie mi się poukładało , uspokoiłem się , wyciszyłem , wcześniej żyłem jak na wojnie .

od dawna mam problemy ze spaniem , śpię mało i słabo , jak zając , kiedyś było to spowodowane takim a nie innym życiem , teraz - nie wiem czym .

paliłem po 2-3 paczki papierosów , rzuciłem jakieś 5-6 lat temu .
wraz z rzuceniem palenia , rzuciło się na mnie trochę otyłości
mam 198 cm wzrostu , ważę ~97 kg , teraz od tych kilku lat , jem dość zdrowo , ale wiem ,że trochę za dużo .



Zmieniony przez - miausz w dniu 2014-03-01 19:05:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"lekarze wlewają leki,októrych wiedzą niewiele,aby leczyć choroby , o których wiedzą jeszcze mniej , u pacjentów , o których nie wiedzą nic "

Ten cytat dokładnie odzwierciedla moje odczucie po kilku kontaktach z lekarzami , po kilku kontaktach jakie miałem z nimi w swoim życiu .



Zmieniony przez - miausz w dniu 2014-03-01 20:07:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
idz do endokrynologa, moze Ci pomoze...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bomba

Następny temat

Odblok nie zadziałał

WHEY premium