SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

undestor ,co z odblokowaniem .

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
spadek jest normalny. Będą wahania . Możliwe że po odstawieniu dopiero poczujesz moc teścia . Musi sie unormować a przy Twoich wynikach to odblok musi troche potrwać.

Poruszając temat lekarzy to nie mam pojęcia jak można być w tym zawodzie i przypisywac leki jak cukierki które działają tylko doraznie nie znajdując sedna problemu. To tak jak podjechać do warsztatu autem które chleje olej ,mechanik nie zrobi silnika tylko wleje motodoktor .

Druga sprawa to trzymanie sie norm hormonów. Co z tego że coś sie mieści w normie skoro granica to poziom 60 latka ,i tym oto sposobem mlody chlopak wraca do domu z zapewnieniem ze jest wszystko super.



Zmieniony przez - rallydriver w dniu 2014-04-04 13:50:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po przerwie w wiadomościach , które wciąż były złe , wreszcie otrzymałem wiadomości dobre.

20 dni temu testosteron był na poziomie 2.04 - czy jakoś tak, jest o tym wcześniej pisane.

Obecenie po 20 dniach zażywania klomifenu w dniu dzisiejszym robiłem badania i omało nie spadłem ze stołka jak zobaczyłem wyniki

testosteron w skali od 2,49 do 8,36 jest na poziomie
uwaga , tu famfry i werble .......

6,57




mam nadzieję,że problemy dobiegają końca.
tuż,tuż kolejna wizyta u endo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miczelx
....


Bardzo by było fajnie, gdyby kolega zinterpretował zachodzące zmiany
i w kilku słowach się wypowiedział .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
Testosteron, testosteronem ale czy poprawiło Ci się samopoczucie? Czy tylko sam wynik wprawił Cię w taką euforię? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
ładnie pięknie że sie ucieszyłeś lepszym wynikiem ale żeby cię nie załąmać miej na uwadze toże po odstawieniu klomifenu może się to zmienić na --
napisz jak kolega wyzej napisał czy tylko wynik się poprawił czy samopoczucie też ?

ćwiczysz coś ? jakiś stały ruch co innego ? czy tylko leczysz się klomifenem ?

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jasna sprawa , zdaje sobie sprawę,że po odstawieniu klomifenu może wrócić poprzedni stan rzeczy , jednak cieszę się ,że warsztat jest jednak w stanie wyprodukować to co należy bo tego się cholernie bałem .

Samopoczucie na ogromny plus , myślałem ,że mi się to wydaje ale wyniki mnie utwierdziły, funkcjonalność łóżkowa również ogromny plus
oceniam obecnie na jakieś 7 w skali od 0 do 10 .

Ostatnio zaniedbałem się z ćwiczeniem , mam bardzo dużo pracy i dlatego tak to wygląda, ale moja praca nie jest siedząca, cały dzień tej roboty daje równo w kość



Zmieniony przez - miausz w dniu 2014-04-16 16:42:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
keystone69


ćwiczysz coś ? jakiś stały ruch co innego ? czy tylko leczysz się klomifenem ?


Zapytam , myślisz ,że stałe ćwiczenie czegoś ma pozytywny wpływ na
lepsze samopoczucie i wyższy testosteron ?
Jeśli tak , jaki to może być szacunkowy % wpływ ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
wpływu % nikt nie określi bo każdy jest inny i inaczej wpływają czynnki codzienności na każdego

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
ale jasną sprawą jest że tryb życia znacznie wpływa na nasze samopoczucie a także na poziom testosteronu a regularne ćwiczenia na pewno wpływają na całokształt wewnętrznej gospodarki ciała i hormonów

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
sport to zdrowie !!! (lub trwale kalectwo )

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bomba

Następny temat

Odblok nie zadziałał

WHEY premium