SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

undestor ,co z odblokowaniem .

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 142 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7248
mariusz, lekarz wie co robi, przy takich objawach stosuje sie wlasnie undestor i tak jak opisujesz powinna wzrosnac pozniej cyferka testa po odstawieniu. Taki temat jak twoj z podawaniem undestoru mozna znalezc w sieci. Ciekawi mnie tylko jak dlugo stosowales ten undestor (ile w aptece kosztuje recepta) jaka dawka ? Czy po odstawieniu undestoru cos ci dalej przepisal lub zalecil ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94709 Napisanych postów 364671 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669764
przyczyn może być duzo dodatkowych,stres,złe odżywianie,nikotyna,praca siedząca itd

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moja praca nie jest siedząca , jak wstaję rano 7 to w ciągu dnia siadam jedynie na kilbu i dopiero wieczorem około 20 ...22.
Palenie rzuciłem ładne kilka lat temu ~5
cholesterol robiłem też wiele razy i wyniki nie są złe ( chyba )
całkowity mam 188,6
HDL 31,7 tu ma być powyżej 40
triglicerydy 158,08 ( tu norma jest do 150)
FT4 13,69 (12,80-20,40)
TSH 1,77 (0,27-4,20)
FT3 5,30 ( 4,00-6,80)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 142 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7248
opisz dokladnie jakie badania lekarz kazal ci zrobic , bo tez mam zamiar wybrac sie do androloga i wole na 1wszej wizycie miec komplet badan by nie musiec przychodzi ponownie i znow placic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
undestor brałem 2 miesiące , kazał mi brać wedle uznania , jak będę to czuł , miałem się zmieścić w spożyciu : od 2 x dziennie po jednej do 2x dziennie po dwie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja brałem 3x dziennie po jednej . ( przepraszam , post za szybko wysłałem a nie wiem jak się edytuje )
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 142 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7248
opisz te badania , cwiczysz cos na silowni ? jesli tak to przy takiej dawce zauwazyles chociaz lepsza pompe czy tez inne zjawiska ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94709 Napisanych postów 364671 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669764
pogadaj z lekarzem niech wrzuci cie na htz,może już taki twój urok
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do lekarza poszedłem już z wszelkimi badaniami ,które to obmyśliłem sobie sam , Wg tego co tu piszecie oraz wg tego co mi podpowiedziała logika . nie ćwiczę na siłowni . do lekarza poszedłem z powodu padniętego wacka i zaniku libido . odkąd się to wszystko zaczęło , zacząłem chodzić na basen , inaczej jeść i próbuję biegać ,na siłownię bym poszedł ale jestem z czarnej dupy o siłowni w okolicy nie ma mowy ,może wymyślę coś sam z tym siłowaniem . przy 3 undestorach dziennie poczułem się znacznie lepiej , odżyłem , przypominam,że przed undestorem miałem testosteron 3,240 .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 142 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7248
ja mam testa w granicy 3,380 czyli tak jak ty , libido slabe , poranne wzwody slabe albo brak roznie to bywa - wczesniej ostro koksowalem teraz juz mi sie nie chce i chce sobie wszystko poukladac. Jak z wackiem po undestorze ? Odstawiles juz undestor ? jakies spadki odczuwasz ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bomba

Następny temat

Odblok nie zadziałał

WHEY premium