SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

undestor ,co z odblokowaniem .

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 142 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7248
rallydriver
no ciekawe jak wyniki... libido lepiej? czy gorzej sie robi ? menda pijak jezeli Ty 4 lata masz lipe to wydaje mi sie ze to jest i tak do odratowania wlasnie hcg i clom. choc wczesniej tescia dowalic i potem odblok. na koncu badania



na spokojnie do opanowania jest wszystko, organizm to za bardzo zlozona struktura by ja mozna byle sterydami zablokowac na amen
tu trzeba poprostu dobrego lekarza bo jak widac ci moderatorzy ktorzy obecni dowodza SFD nic poza cyklami nie wiedza - lub sie nie pucuja ze niebieska tabletka evry day


mam kolege co ma wyciete 1 jadro - wyniki testa LH i FSH w porzadku libido piekne reszta tez - lekarz mu powiedzial ze kazdemu z nas Bog dal 2 jadra by jak sie jedno zepsulo to zawsze jest drugie

troche to nie gra z ogolnymi rozporzedzeniami typu lekarz HRT to 100mg testa ew np w poniedzialek i sobota/niedziela po 250iu HCG - a znam zawodowca co mowi ze HCG jest zbedne przynajmniej w cyklach ponizej 20tyg o reszte sie kiedys nie rozpytywalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
ja jechalem p-mag ,potem xtren z meta i potem p mag odblok clomidem przez tydzien . myslalem ze wroci wszystko do normy . cykl byl dlugi masakra . wzialem jakas ldope i inne gowna ktore namieszaly jeszcze bardziej. ze 103 kg przy 190 spadlo do 83 okolo . juz wiem czemu kortyzol mialem taki wywalony. bo zszedlem z cyklu i dalem huyowy odblok. androgeny spadly a kortyzol wywalil w gore. minelo juz troche czasu i dopiero teraz wiem co powinienem zrobic. boje sie tylko tego ze organizm sam jeszcze nie wrocil w pelni do homeostazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
znawcow jest duzo kazdy madry,przez takich i przez swoja latwowiernosc wrecz durnote wzialem tak malo clomidu

a nawizaujac do clomidu. clomid stymuluje sekrecje testosteronu czyli podwyzsza LH .


Zmieniony przez - rallydriver w dniu 2014-03-12 15:13:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
menda_pijak
rallydriver
no ciekawe jak wyniki... libido lepiej? czy gorzej sie robi ? menda pijak jezeli Ty 4 lata masz lipe to wydaje mi sie ze to jest i tak do odratowania wlasnie hcg i clom. choc wczesniej tescia dowalic i potem odblok. na koncu badania



na spokojnie do opanowania jest wszystko, organizm to za bardzo zlozona struktura by ja mozna byle sterydami zablokowac na amen
tu trzeba poprostu dobrego lekarza bo jak widac ci moderatorzy ktorzy obecni dowodza SFD nic poza cyklami nie wiedza - lub sie nie pucuja ze niebieska tabletka evry day


mam kolege co ma wyciete 1 jadro - wyniki testa LH i FSH w porzadku libido piekne reszta tez - lekarz mu powiedzial ze kazdemu z nas Bog dal 2 jadra by jak sie jedno zepsulo to zawsze jest drugie

troche to nie gra z ogolnymi rozporzedzeniami typu lekarz HRT to 100mg testa ew np w poniedzialek i sobota/niedziela po 250iu HCG - a znam zawodowca co mowi ze HCG jest zbedne przynajmniej w cyklach ponizej 20tyg o reszte sie kiedys nie rozpytywalem



e !
nie psiocz tak bo Cię zbanują i będzie lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Zbanowany, a lipa to sluchac porad typa ktory sam sobie nie umie poradzic z impotencja alkoholizmem i depresja, a bierze sie za nieudolne proby doradzania innym.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miczelx
Zbanowany, a lipa to sluchac porad typa ktory sam sobie nie umie poradzic z impotencja alkoholizmem i depresja, a bierze sie za nieudolne proby doradzania innym.


no cóż internet to takie dobro , gdzie trzeba umieć oddzielić ziarna od plew , piękna długonoga blondyna w rzeczywistości może okazać się śmierdzącym frustratem i to tylko od nas zależy czy będziemy umieli podjąć decyzję dobrą .

uważam ,że kolega menda_pijak ma cechy pozytywne
jeśli o mnie chodzi to mam na tyle zdrowego rozsądku i po poradzie z internetu jestem w stanie zażyć jedynie wapno w szklance z wodą ,
witaminę C , ewentualnie jakieś suplementy które są ogólnie dostępne i ..... i chyba skutki ich działania są bardzo znikome , niczego co jest poważniejszym lekiem nie zdecydował bym się przyjąć bez konsultacji i polecenia lekarza .
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 135
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


testosteron jak widać
erekcja-beznadzieja
powrót do niebieskiej tabletki

lekarz zlecił kolejne badanie
ponoć już ostatnie , celem wykluczenia zabezpieczenia , sprawdzenia czy jakoś tak mówił , dokładnie nie wiem, bo mnie zatkało , byłem pewny ,że dostanę już to hcg i ,że będzie już tylko lepiej
a tu znowu nie
zlecił rezonans magnetyczny przysadki .

nie domyślacie się co ma zamiar mi podać ?
jestem już mocno zrezygnowany , każde kolejne badanie powoduje ogromne oczekiwanie i nadzieję,że to już , już będzie koniec gehenny a kolejne wyjście z niczym zabija moją psyche i morale z trudem utrzymuję ryj nad ziemią .

rezonans przysadki 650 zł terminy w kosmosie pomimo ,że się płaci ...
ale udało mi się załatwić coś na cito więc będzie tuż


Zmieniony przez - miausz w dniu 2014-03-20 22:40:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Hcg symuluje dzialanie LH, wiec moze miec efekt odwrotny do oczekiwanego (blokowac przysadke jeszcze bardziej) , ale byly przypadki pozytywnej (dlugoterminowo) reakcji na hcg,
Przy niskim LH, o ile dobrze pamietam miales dosc nisko, wybralbym leczenie clomidem
Rezeonans ma zapewne wykluczyc nowotwor, Twoje objawy wg mnie w zaden sposob nie sugeruja takiego problemu.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bomba

Następny temat

Odblok nie zadziałał

WHEY premium