SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

undestor ,co z odblokowaniem .

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co myślisz o urologu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a testosteron na moich wynikach jest testosteron CAŁKOWITY , tak rzekła pani z laboratorium .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To, że całkowity to stwierdziliśmy już dwie strony wcześniej. Urolog też może pomóc ale najlepiej udać się do specjalisty co się zajmuje sprawami męskich hormonów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mdma85
To, że całkowity to stwierdziliśmy już dwie strony wcześniej....


Tak, ale musiałem se to potwierdzić , bo dla mnie to wszystko nie jest takie oczywiste , całe życie byłem zdrowy , nie miałem najmniejszych problemów z niczym , wydawało się ,że jestem ze stali a tu nagle się okazuje ,że jednak gdzieś się odbiło niezdrowe żarcie , niesypianie i wszelkie inne zaniedbania .
Akurat wybrało se jeden z dotkliwszych punktów

Zanim zacząłem szukać ,czytać , w necie i głównie tu na forum , myślałem ,że już się tego naprawić nie da , teraz wiem ,że jest szansa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie , jako że kilka osób korespondowało ze mną w temacie na PW
nie będę każdemu z osobna pisał , piszę tu .

Undestor odstawiłem w miniony piątek , wczoraj była środa i postanowiłem sprawdzić co będzie , gdyż bałem się ,że będzie klęska .
Moje obawy były całkowicie niesłuszne dawno nie było tak dobrze bez wspomagaczy , aby opisać dokładnie to było prawie jak po viagrze ..
na noc jem ZMA i zjadłem 2 razy z rana tribusteron .
Zastanawiam się nad odstawieniem tribusteronu , jak kolega wyżej radził.
Na undestorze była lipa gdybym miał porównać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 142 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7248
to jak wkoncu na undestorze lipa a na ZMA lepiej ? wczesniej pisales ze undestor ci pomogl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To po undestorze tkaie efekty a nie po ZMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
undestor podniósł mnie z całkowitej gleby do poziomu powiedzmy 35-40% ....po 5 dniach od odstawienia undestoru , w tym czasie zażyłem 2x rano tribusteron i na noc ZMA chyba ze 3 x stan obecny jest pawie jak po wiagrze , stwierdziłem we wczorajszym teście :) , zobaczymy co dalej . prawie jak po wiagrze bo nie 4 godziny a półtorej na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mdma85
To po undestorze tkaie efekty a nie po ZMA.


myślisz ,że tak się utrzyma ?
dużo widać wiesz ...

androloga nie ma sensownego w moim mieście :( , przynajmniej tak piszą w necie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 142 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7248
prosta sprawa pisales ze jaja cie pobolewaja , tzn ze sie odblokowales samoczynnie - dobry ten undestor 8tyg brania i tylko 7 dni odblok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bomba

Następny temat

Odblok nie zadziałał

WHEY premium