SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

undestor ,co z odblokowaniem .

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
Szczerze mówiąc jeżeli przez 5 lat byłeś on to faktycznie świadczy o inteligencji btw; cały czas uzywasz obraźliwych epitetów w kierunku modow a pozniej dziwisz się ze pana wylapujesz??? Nie tedy droga a micz ma wielką wiedzę i nie raz mi pomógł... Nie wiem po co taka spina. Każdy robi to co uważa za słuszne. Autorze daj temu lekarzowi szansę jak nie pomoże to zostaną ci eksperymenty z forum pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Nawet nie komentuj, typ jest pyerdolniety

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miczelx
Hcg symuluje dzialanie LH, wiec moze miec efekt odwrotny do oczekiwanego (blokowac przysadke jeszcze bardziej) , ale byly przypadki pozytywnej (dlugoterminowo) reakcji na hcg,
Przy niskim LH, o ile dobrze pamietam miales dosc nisko, wybralbym leczenie clomidem
Rezeonans ma zapewne wykluczyc nowotwor, Twoje objawy wg mnie w zaden sposob nie sugeruja takiego problemu.



boję się okropnie ,że będę skazany przez resztę życia na żarcie lub iniekcje zewnętrznego T
a strasznie bym chciał wymóc na organiźmie wzmożoną produkcję własną

tak , mam nisko LH i FSH , tuż ponad dolną granicą normy
DHEA mam ponad górna normą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miausz
miczelx
Hcg symuluje dzialanie LH, wiec moze miec efekt odwrotny do oczekiwanego (blokowac przysadke jeszcze bardziej) , ale byly przypadki pozytywnej (dlugoterminowo) reakcji na hcg,
Przy niskim LH, o ile dobrze pamietam miales dosc nisko, wybralbym leczenie clomidem
Rezeonans ma zapewne wykluczyc nowotwor, Twoje objawy wg mnie w zaden sposob nie sugeruja takiego problemu.



boję się okropnie ,że będę skazany przez resztę życia na żarcie lub iniekcje zewnętrznego T
a strasznie bym chciał wymóc na organiźmie wzmożoną produkcję własną

tak , mam nisko LH i FSH , tuż ponad dolną granicą normy
DHEA mam tuż ponad górna normą górną


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przepraszam , nie wiem jak to usunąć , źle coś wcisnąłem edytując .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Nie szkodzi,
Wiadomo, ze to ostateczne rozwiazanie, ale ludzie zyja z wiekszymi problemami, jezeli bedzie taka sytuacja to wbijesz. bezbolesnie, tanio, towar apteczny, przepisany, nie jest to tragedia,
No ale jest jeszcze pare opcji do sprawdzenia, ciekaw jest co obecny doktorek zaleci
Ludzie lecza sie clomidem,arimidexem, tamoxifenem, toremifenem. Moze pojedyncze podanie triptoreliny rozbujaloby przysadke (a moze nie) . Clomid przy badaniach podawany byl nawet 2 lata, ze skutkiem pozytywnym.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 250 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2567
nieciekawie ,z tym libido i stan jaki wywiera na psyche to jest prawda ale trzeba miec jakis filar swiadomosci w glowie ze nie mozna sie poddac choc powiem ze mi bywalo juz ciezko. po moich glupotach brania undestoru i innych specyfikow zaczaelm z clomidem . dawka 5 razy 100mg i potem po 50mg 10 dni nawet dluzej do tego castagnus na prolaktyne. w czasie 3 dnia poczulem libido i erekcje ale teraz jest spadek i to podobno normalne. czekam na stabilizacje . miausz u Ciebie tez clomid cuda mzoe zdzialac

Zmieniony przez - rallydriver w dniu 2014-03-23 13:00:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś miałem zrobiony rezonans magnetyczny, tak dziś , pomimo,że to niedziela.
W badaniu nie stwierdzili żadnych anomalii czy nieprawidłowości .
Badanie samo w sobie , jeśli ktoś ma klaustrofobię lub coś w pobliżu
to w czasie tego badania ma szansę na przeniesienie sie na "tamten świat".
W rezonansowym badaniu przysadki konieczne jest podanie dożylnie tzw kontrastu przez wenflon , po tym kontraście za jakieś 2 godziny dostaje się strasznych gazów .

Jutro będę znał termin wizyty u mojego lekarza , będzie to bliski termin .
Póki co nie wnikam w kompetencje tego lekarza , gdyż jak poszperałem w necie widzę ,że jest on najprawdopodobniej jednym z autorytetów dziedziny endokrynologicznej .

( ogromna role w tym wszystkim pełni kobieta , potrafi wiele załagodzić, wtedy człowiekowi trochę jednak nerw odpuszcza )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
opis jest taki :

badanie MR przysadki mózgowej wykonano w sekwencji SE, w obrazach T1 i T2-zależnych przed oraz po dożylnym podaniu kontrastu , w projekcjach strzałkowych i czołowych .

Siodło tureckie konfiguracji i wielkości prawidłowej .
W siodle widoczna prawidłowej wielkości przysadka mózgowa o wymiarach
1,3 (ap)x 0,54(cc)x1,5(tr) cm . górna powierzchnia przysadki prawidłowo wklęsła, a lejek ustawiony jest symetrycznie .

W obrazach T1-zal . przed podaniem kontrastu dobrze widoczny jest
prawidłowo hiperintensywny tylny płat przysadki (neurohypophysis)

po podaniu środka kontrastowego przysadka i lejek ulegają prawidłowemu
jednorodnemu wzmocnieniu .


R. prawidłowy obraz przysadki mózgowej .


taki jest opis , wnioskuję ,że nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości
jedyną moja watpliwość budzi wyrażenie HIPERINTENSYWNY
ale w komplecie : prawidłowo hiperintensywny to juz brzmi lepiej .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bomba

Następny temat

Odblok nie zadziałał

WHEY premium