SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

undestor ,co z odblokowaniem .

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
asp.net
Coś źle go zrozumiałeś pewnie...

Testosteron na badaniu wychodzi "jak w mordę" bez znaczenia skąd przyszedł czy z jajec czy pompki.....


ale co mogłem źle zrozumieć ?
przed podaniem undestoru lekarz mówił,że podawany i własny się nie sumują i że najprawdopodobniej po podaniu wynik będzie siadał , no i siadł , na ostatniej wizycie poruszyłem ten temat , odpowiedział mi zdawkowo , " mówiłem ,że to się nie sumuje , własny z podawanym "

a skoro piszesz,że własny i podawany wychodzi w wyniku ...
to teraz mam 2,06 i jest lepiej - dlaczego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dalej źle rozumiesz. Na wynikach się sumuje, przecież analizator nie dzieli wyników na naturalny i syntetyk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mdma85
Dalej źle rozumiesz. Na wynikach się sumuje, przecież analizator nie dzieli wyników na naturalny i syntetyk.


tak, tak , rozumiem co mi piszecie , ale jestem pewny ,że lekarz mówił - nie sumuje się .

postaram się to wyjaśnić z nim jak najprędzej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
Wiesz, z uwagi na autorytet "lekarza medycyny" nie powiem wprost, że "się nie zna" bo i z nim osobiście nie rozmawiałem, ale jeśli ktoś twierdzi, że testosteron testosteronowi nie równy to jest to obiektywnie nieprawdziwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
długo się męczyłem sam z problemami , cieszę się,że napisałem na tym forum .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Autorytet? No proszę Cię!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lekarz postawiony przed pytaniem , na które można odpowiedzieć tylko jednoznacznie , niestety uciekł od odpowiedzi . coraz bardziej mi się to nie podoba .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest androlog lub endokrynolog? Czy rodzinny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mdma85
To jest androlog lub endokrynolog? Czy rodzinny?


wiedziałem,że padnie pytanie , po którym będę musiał się przyznać do małego kłamstewka na początku


liczę,że zrozumiecie i mi wybaczycie , napisałem na początku ,że androlog bo się wstydziłem przyznać , ten lekarz to seksuolog .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czego tu się wstydzić? Lekarz jak każdy inny. Jak seksuolog to powinien wiedzieć co robi ale z drugiej strony jak zbywa Cię zdawkowymi odpowiedziami to też nie dobrze. Na Twoim miejscu po czekał bym jeszcze trochę na rezultaty tej terapii a w razie czego poszukał bym innego lekarza (najlepiej androloga) i zapytał o drugą opinię w tej sprawie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bomba

Następny temat

Odblok nie zadziałał

WHEY premium