SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

undestor ,co z odblokowaniem .

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
git

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po przerwie , wracam znów uzupełnić kronikę

jest wszystko pięknie , czuję się jakby ubyło mi 20 lat
wszystko w organiźmie funkcjonuje nie bardzo dobrze , CELUJĄCO
to pół roku jak jem klom , 1/dzień .

zaczynam się bać , tego co będzie jak odstawię
mój endo mówił ,że będę jadł około rok ...
że w wielu podobnych przypadkach organizm zaskoczył i powrócił do prawidłowych DOBRYCH norm

wyniki testa mam tuz przy górnej normie 8,3 na możliwe 8,36 jak pamiętam :)






Zmieniony przez - miausz w dniu 2014-08-28 20:33:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Witam Panowie dobrze ze znalazłem ten temat , nie chce zakładać nowego wiec napisze swoje problemy tutaj od ponad 6 mcy mam problem z libido ,i niskim testosteronem jestem caly cas zmeczony spiacy i brak energii do zycia ( pteraz jak test jest podawany czuje sie lepiej wysypiam sie nie jestem juz jak zombii )dodam ze nie stosuje dopingu samo z siebie coś sie stało , zrobiłem sobie badania morfologia krwi itd wyniki ok testosteron 3,89 ng/ml norma 2,27-10,30 prolaktyna 25,19 ng/ml norma 3,46-19,40 zgłosiłem się do rodzinnego skierowania do urologa i endokrynologa podejrzenie Hiperprolaktynemia od razu dostałem skierowanie na badania oraz usg jader
wyniki badan zalecone przez endokrynologa( CO INNE LABORATORIUM INNE NORMY )
testosteron 5,09 ng/ml norma 1,42-9,22
estradiol 12pg/ml
faza 21-251
faza owulacyjna 38-649
faza lutealna 21-312
postmenopauza <10-28
mezczyzni 11-44
TSH 1,280ulu/ml norma 0,350-4,940
prolaktyna 14,67ng/ml badanie z uzyciem jakieś tabletki i następne badanie po 1 h dlatego ze prolaktyna wytwarza sie przy stresie adrenalinie itd wynik po 1 h 79,28ng norma 3,46-19,40 według endokrynologa jest ok I nic on nie moze poradzic bo testosteron nie odpowiada za libido i za erekcje nie ma zaleznosci a wprzegladzie urologicznym lekarze pisza co innego na ten wynik usg wyszedł taki ze mam jakies zwapnienia na jadrach oraz ŻYLAKI POWRÓZKA NASIENNEGO POSZEDŁEM poszedlem do urologa powiedzial ze zylaki sa mikroskopijne i to nie od tego mam problemy z erekcja bo jest tak ze wacek stoi i po chwili robi sie miękki i nie czuje takiej potrzeby seksu jak kiedys i on mowi ze testosteron jest za niski dla tego tak sie dzieje( jadra mi sie skurczyły ) zbadał prostatę i ok przepisał undestor 3x dziennie po 1 tab po 1,5 h jest ciut lepiej bo wyglada na to ze mam hypogonadyzm i przepisal sildenafil ale nie jest sztuka brac tabletki , ja chce bym czuł to naturalnie tak jak kiedys ze az mnie nosilo bo 4 lata temu testosteron byl 9ng/ml norma 10 ng/ml moglem 3 x dziennie i czułem sie jak bóg a teraz co poszedłem ponownie do endo by zrobil mi testy testosteron , lh ,fsh, dhea-s niechciał mi zrobić ale dał zlecenie bo powiedział ze lh i fsh nie sa odpwoiedzialne za teststeron i libido przecież one wysylaja sygnal do jader by zaczely produkować swoj testosteron i dzis pobrali krew i jak wrócę w piatek będę miał wyniki to wam napisze bo sam jestem ciekaw jaki jest teraz testoteron przy braniu tego undestoru ale dzis przed pobraniem krwii nie brałem nic panowie co to moze byc ze jeden endrokrynolog podejmie sie leczenia i urolog a inni tak jak mi powiedzieli my nie leczymy takich dolegliwości my leczymy nowotwory tarczyce na oddziałach itd najłatwiej jest powiedzieć ze to siedzi w glowie i zbyć pacjenta a inni endokrynolodzy jakos pomagaja .czekam na wasze odpowiedzi


Zmieniony przez - yoemaster w dniu 2015-07-24 11:54:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94705 Napisanych postów 364669 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669756
proszę założyć swój temat z ankietą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 951
Mam pytanie czy autor tematu zagląda jeszcze na forum?
Jeśli tak to niech da znać jak po upływie roku wygląda u niego sytuacja po kuracji clomidem. Czy nadal zażywasz leki? Czy nadal wszystko jest OK?



Zmieniony przez - tomek_td w dniu 2015-08-05 09:19:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tomek_td
Mam pytanie czy autor tematu zagląda jeszcze na forum?
Jeśli tak to niech da znać jak po upływie roku wygląda u niego sytuacja po kuracji clomidem. Czy nadal zażywasz leki? Czy nadal wszystko jest OK?




Zmieniony przez - tomek_td w dniu 2015-08-05 09:19:34


po roku klomidowania przeszedłem na omnadren, dodatkowo skusiło mnie na ciut większą dawkę, ogólnie jestem zadowolony teraz bardziej niż przedtem no i żona teraz jest zadowolona bardziej niż przedtem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 951
Ale ten omnadren cały czas pod kontrolą lekarza czy już na własną rękę?

Pytam bo mam podobny problem tj. niski teść, wprawdzie u mnie pod kątem seksualnym wszystko gra to ogólnie mam samopoczucie marne, lekarz chce mi dać undestor ale po przeczytaniu całego Twojego tematu dochodzę do wniosku ze to kiepski pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Panowie mam mały problem otóż leczę sie teraz u pani androloga :) dziś odebrałem 4 zaszczyk testosteron entante 100mg raz na 14 dni lecz po 3 zaszczyku mialem 7 dni po zrobić badanie testosteronu i sie okazało ze mam 349ng/dl nie czuje poprawy libido samopoczucia itd za kilkanaście dni mam kolejna wizytę i zobaczymy czy bede miał wieksza dawke czy coś innego tylko nie wiem dla czego testosteron na mnie nie działa działa takie ma wrażenie ale max 3 dni czy moj organizm szybciej go metabolizuje w watrobie ze nie działa czy est to za mała dawka ,czy tez sie duzej rozkreca ten testosteron dodam ze nie do końca sa pewni czy mam hipogonadyzm czy Andropauza z góry dzięki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Wynik tescia teraz po kuracji jest taki sam jak przed kuracja .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bomba

Następny temat

Odblok nie zadziałał

WHEY premium