SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

undestor ,co z odblokowaniem .

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 438
miausz norme testosteronu u innych traktuj tylko orientacyjnie a nie jako twardy punkt odniesienia poniewaz jedna osoba przy poziomie np 300ng/dl bedzie sie czuła wyśmienicie a inna osoba przy tym samym poziomie bedzie sie czuć słabo.
Odradzam równiez brania w tym momencie czegokolwiek na tzw. odblok.
Twoje obawy ze po odstawieniu Undestoru wszystko wróci do stanu poprzedniego sa w pełni uzasadnione ale głowa do góry, poczekaj minimum te 2-3 tygodnie i obserwuj na spokojnie co sie dzieje.
Mechanizm o którym mówił ci doktor jest znany i bardzo możliwe ze w twoim wypadku równiez zadziała
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 142 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7248
ja tu czegos nie rozumiem

na poczatku napisales :

Zrobiłem sobie badanie na poziom testosteronu i jestem poniżej normy
mam 2,06 , ale wyczytałem gdzieś w medycznych opracowaniach ,że podawany zewnętrznie testosteron nie sumuje się z tym własnym i nie wychodzi w wynikach


chlopaki tu wbijaja testa i maja normy 2-3 razy wieksze a u ciebie jest odwrotnie. To jaki test zbadales calkowity czy wolny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moje jednostki na wyniku są podane :

2,06 ng/ml zakres referencyjny 2,49 - 8,36



nic więcej nie jest napisane
to jaki to jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile czekałeś na wynik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rano pobierali , wieczorem było już gotowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to całkowity masz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 438
Niski wynik mógł wyjśc dlatego ze Undestor ma krótki okres półtrwania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale chwilka , to czy testosteron który mi wyszedł w wynikach to jest tylko ten mój czy mój i z tabletek ? lekarz powiedział ,że te testosterony się nie sumują , to ja zrozumiałem ,że na wyniku jest ten mój prywatny i on siadł bo jadłem undestor , a teraz to już się pogubiłem całkiem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przypominam , początkowo testosteron był 3,24 z zakresu 2,49 - 8,36 i wacek był trupem , po 2 miesiącach undestoru testosteron na wyniku jest 2,06 w tym samym zakresie referencyjnym , a raczej poniżej normy ...natomiast po około 7-14 dniach undestoru wacek odżył .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
Coś źle go zrozumiałeś pewnie...

Testosteron na badaniu wychodzi "jak w mordę" bez znaczenia skąd przyszedł czy z jajec czy pompki. Badanie jest czułe na pewną grupę substancji chemicznych czyli testosteron, ale i też estry testa oraz cząsteczki powiązane z białkami osocza (SHBG). Bardziej selektywne badanie wykrywa tylko związki testa (pewnie niektóre pochodne androstenu także wychodzą jako teść, ale nie mam pewności).

Tak czy inaczej to co Ciebie interere - to co ci wyszło to suma naturala+oral. Podobno undestor oral nie blokuje, a tu proszę...

Dodam tylko, że jednak niskim wskazaniem, lecz mieszczącym się w normie laboratoryjnej należy się martwić - odsyłam do pracy:

http://czasopisma.viamedica.pl/sp/article/download/33565/24608

Streszczając - normy lab pisane są bez uwzględniania wieku (zazwyczaj) w dodatku według najnowszych trendów utrzymywanie T1 poniżej 3,46 ng/ml oznacza stan "męskiego klimekterium"
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bomba

Następny temat

Odblok nie zadziałał

WHEY premium