SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z odblokowaniem?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5756
Siemanko, jakiś czas temu miałem swój 1 cykl. Przez ok 2 miesiące brałem propionat+turanabol później przez kolejne 2 suse+deke schodziłem na propionacie przez ok 3 tygodnie no i na końcu HCG + clomid. Po 2 miesiącach po odblokowaniu nadal miałem (i mam) straszne krosty na plecach i praktycznie zerowe libido więc zrobiłem badania na prolaktyne i testosteron Wyniki :
Prolaktyna - 289 mIU/I
Testosteron - 157 ng/dl
Koleżka który mnie "prowadzi" stwierdził że mam takie wyniki są następstwem zbyt wysokiego jakiegoś innego hormonu którego nazwy nie pamiętam i polecił mi wziąć jedną tabletke Dostinex 0,5 mg (podzielić ją na pół i w odstępie 4 dni wziac) i symex 25mg (mowił że 10 tabletek powinno starczyć ale dla pewności żeby wziąć całe opakowanie tzn. 30 tabsów). dostinex już wziąłem, symex już wziąłem (18 tabsów zjedzonych). Czuje że libido mi deczko wzrosło ( mam chociażby poranne wzwody) ale rewelacji nie ma. Jak myślicie wszystko było brane dobrze ? Powiedzcie mi co o tym sądzicie itd.

Ps. dokładnych dawek nie pamiętam.

Mój staż na siłowni to ok 5 lat, Aktualnie mam lat 23,

Na cyklu zrobiłem ok 24 kg masy i minęło już ok 3 miesiące od zakończenia a nic mi nie spadło z wagi. Chciałbym się teraz zredukować i wziąć coś na redukcje ale czekam żeby moje hormony sie unormowały. A i pytanko, co robiliście ze straszną wysypką na plecach? Byłem u dermatologa coś mi przepisała ale średnio póki co to działa...
Pozdro!

Ankieta:
1. WIEK:23
2. WAGA:96
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:42
-klatka:
-udo:67
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:ok 5 lat
6. DIETA: Teraz redukcja = ok 3100KCL
-białko:180g
-węglowodany:445
-tłuszcz:69
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Jak wyzej 1 cykl 2miesiace prop+turanabol i 2 miesiace susa+ deka zejscie na propie ok 3 tyg
8. TRENING: na cyklu ok 8-9 razy w tygodniu (licząc poranne cardio ok 3 razy i ok 6 treningów siłowych) Ale wiadomo raz mniej raz więcej na siłce
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: ok 18%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tendencja do tycia
13. STAN ZDROWIA: Wszystko ok (chociaz po cyklu czuje jakbym miał mały problem z prostata)
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 125
-martwy ciąg: 140
-przysiad: 120




Zmieniony przez - maczoszym12 w dniu 2017-03-24 01:06:34

Zmieniony przez - maczoszym12 w dniu 2017-03-24 01:10:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94421 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668864
wrzuc widelki do badan
daj wynik estradiolu
zrob badania lh i fsh
rozpisz pct
takie badania to robimy przed koncem cyklu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5756
Widełki do badań:
Prolaktyna od 86 do 324
Testosteron od 249 do 836
Tylko te dwa hormony badałem nie mam nic innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W niecałe pół roku 24 kilo? Szkoda, że nie napisałeś ile masz w pasie. Nie spadło, bo pewnie estradiol w kosmosie i wodę nosisz :)
Dorób te badania co wyżej ktoś pisał estradiol, progesteron, LH, FSH.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
w sumie te oznaczone hormony wystarcza, choc dobrze by bylo abys oznaczyl te wyzej wymienione ale w szczegolnosci estradiol. ten dostinex mozesz lyknac napewno nie zaszkodzi a pomoc moze, z wyniku testosteronu wnioskuje ze LH, FSH w dupie czyli przysadka nie ruszyla. Progesteronu bym nie badal bo jesli nawet jest wysoko a moze byc wysoko po dece to jak chcesz go unormowac?? uwiez ze prubowalem wszystkiego provi, winstrol itp, ogolnie walka z wiatrakami, potrzeba poprostu czasu, dlugiego czasu. Mam tylko nadzieje ze odpowiednio postymulowales jajca tym HCG, najlepiej powinnismy to sprawdzic wykonujac test na ich czulosc, tzn. walisz pare strzalow HCG 2500j c3d, 5-6 szotow wystarczy, nastepnie 1-2 dni po ostatnim strzale badasz poziom testosteronu, jesli bedzie w normie wtedy mozesz wchodzic na sermy i ciagnac je do skutku czyli do momentu az testosteron bedzie w widelkach(LH rowniez)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5756
Czyli tak krok po kroku co wg. was powinienem zrobić? (zostało mi już tylko 9 tabletek symexu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94421 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668864
po pierwsze podziękuj wazonowi co ci rozpisał ten cykl
po drugie sknociłes pct
po trzecie masz bloka
po czwarte badania aktualne e2,prl,test całkowity,lh,fsh
po piąte zmień doradcę bo tak to jest jak słuchasz dila bałwana

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
dobrze powiedziane :) swieta racja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5756
lodzianin1
po pierwsze podziękuj wazonowi co ci rozpisał ten cykl
po drugie sknociłes pct
po trzecie masz bloka
po czwarte badania aktualne e2,prl,test całkowity,lh,fsh
po piąte zmień doradcę bo tak to jest jak słuchasz dila bałwana



Czyli w poniedziałek skoczyć zrobić sobie te badania co napisałeś mimo tego że nie dokończyłem brać symexu ? Czy skończyć brac symex i dopiero wtedy zrobić badania ?
I jedn pytanie " test całkowity" tzn. chodziło Ci o testosteron czy coś jeszcze? Sory ale jestem dosyć zielony w temacie i dopiero sie ucze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94421 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668864
tak o testosteron całkowity
ten symex bym raczej odstawił bo stawiam że e2 masz już mega nisko , a zbicie e2 poniżej widełek to i padnie libido,test tez padnie,w dupe dostaną lipidy i stawy

będą wyniki wklej je tutaj pomyślimy jak to ugryźć , a temu od rozpisek walnij liscia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5756
Siemanko zrobiłem badania wczoraj(29.03) oto wyniki :










Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 lata na kuracji samym tesciem jak uderzyc z odblokiem.

Następny temat

Badanie wątroby, a nerek.

WHEY premium