SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening w wieku 4 lat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6671
lepiej jakas gimnastyke na poczatek
potem sw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
renegat44-jesli sadzisz ze nie mam o tym pojecia to sie mylisz 4 lata bjj i vt
rozumiem zagrozenia zwiazane z treningami i przyjmuje je do wiadomosci konczen nauczylem go sam bawi sie z kolegami i nie probowal jeszcze ktoremus z nich tego zakladac wiem ze troche z tym za szybko ale coz moj blad
słaby 56-nie chodzilo mi w tym i to czy mozejuz zaczasc trenowac tylko kiedy bedzie mogl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Miałem na myśli NAUKE mówiąc o pojęciu a nie BJJ

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
choć podobno zapasy źle wpływają na wzrost [nie wiem ile w tym prawdy

Zapasy same w sobie nie wpływają negatywnie na wzrost czy cokolwiek innego. Prawidłowo prowadzony trening dostosowany do wieku i możliwości dzieci przynosi wyłącznie liczne korzyści.

Jeśli chcecie porozmawiać nt wzrostu u zapaśników i innych chwytaczy, to możemy odświeżyć ten temat https://www.sfd.pl/ZAPASY_A_WZROST-t382582.html 

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
bylem z nim na treningu judo i nie zabardzo mu sie to spodobalo te kimona itd bardziej podobalo mu sie brazylijskie coz do 5-6 roku zycia postaram sie aby trenowal brazylijskie oczywiscie bez konczen tylko walke na pozycje moze sprobuje jeszcze z zapasami moze to sie uda
a z tym hamowaniem wzrostu powodowanym przez zapasy to nie wiem jak to jest znam kilku zapasnikow i wydaje mi sie ze w sportach chwytanych zawsze przewage mieli niscy lepsza koordynacja, zwinnosc itd (oczywiscie nie w kazdym przypadku np Daniel Dowda 190 wzrostu a jego balaszki powalaja )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
a brazylijskie robicie bez gi? Aż dziwne,dzieciom zazwyczaj się podobają te kimona i czują się wyróżnione, ale oczywiście nie ma sensu nic na siłe

Spróbuj pójść na zapasy. Masz gdzieś pod ręką w ogóle grupę dla maluchów na bjj?

Mi się też wydaje,że mniejszy mają łatwiej i mają jakieś bardziej skoordynowane ruchy,ale wiadomo,że reguły na to nie ma

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
tak trenowalem kiedys w gi ale tez mi sie to nie podoba wole w rashguardzie

do mnie na treningi chodzi paru dzieciakow w wieku 5 moze 6 lat a wiec wydaje mi sie ze na pozycje moze z nimi walczyc

tez jestem tego zdania oczywiscie sa wyjatki ale nie jest ich duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
A uda Ci się wybić z głowy pomysł na walki dzieciątka czy nie da?
Niech się najpierw rozwinie ogólnosprawnościowo,potem dopiero przychodzi czas na technikę,naprawdę To,że szybciej zacznie poznawać szczegóły technik nie znaczy,że opanuje je lepiej

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
poczekac jeszcze moge tylko nie zabardzo chodzi w tym o mnie on sam ma fiola na punkcie trningow od jakiegos roku chodzi ze mna na kazdy trening i sam zaczol sie upominac o to zeby mogl zaczac trenowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ale niech sobie chodzi - ale robi ćwiczenia ogólnorozwojowe itp., później techniki. Na walki przyjzdie jeszcze czas.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Judo-zawody

Następny temat

Cwaniakowanie frajerów ,gdy idę z dziewczyną.

WHEY premium