SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na mase i sile jaki jest najskuteczniejszy?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 169
Witam. jestem nowy na forum, chcialbym sie prosic doswiadczonych osob o ułożenie dla mnie planu cwiczen na silowni.
cwicze jakies pół roku z malymi przerwami lecz jeszcze nie trenowalem "pod plan" wiec zwracam sie z prosba do was.
głownie chodzi mi o sile i mase
na brzuch stosuje zestaw cwiczen ABS II.
posiadam: lawke prosta,skosna, do lawki modlitewnik, sztanga,sztangielki, gryf lamany, obciazenie do 90kg


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 67

Wzrost: 177

Cel treningowy: masa i siła

Staż treningowy na słowni: 6 miesiecy z małymi przerwami

Uprawiane inne sporty: raz na tydzien biegam

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): .cwicze w domu lawka prosta,skosna, do lawki modlitewnik, sztanga,sztangielki, sztanga lamana, obciazenie do 90kg

Dieta: duzo ryzu,makaronu,kurczaka(ogolnie biale mięso)

Przeciwskaznania medyczne: nie ma

Zażywane suplementy: tylko witaminy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Wiesz czemu nie ma tutaj odpowiedzi??
Bo nikt nie układa tutaj planów za użytkowników. Wpisz w wyszukiwarkę FBW i poczytaj dokładnie o tym. koro masz wszystko co potrzebne to weź wybierz plan podany przez autora --zresztą można tutaj znaleźć na prawdę sporo gotowców na pewno któryś ci spasuje jak nie to naniesiemy jakieś poprawki ewentualnie/zamienimy ćwiczenia których nie możesz wykonać lub nie masz takiej możliwości z powodu ograniczeń sprzętowych.

Siła na razie przyjdzie sama jak zaczniesz normalne intensywne treningi planowo to nie powinno być problemu-- nie ma szybkiego planu na siłę i na masę--zapamiętaj . Aby to osiągnąć musisz prowadzić odpowiedni tryb życia, odpowiednio się odżywiać i wiele wiele innych rzeczy które znajdziesz na forum.

Skocz do działu odżywianie znajdź temat 10 wskazówek zdrowego żywienia -- czytasz, wyciągasz wnioski i postępujesz zgodnie ze wskazowkami.

Na razie tyle. W razie pytań pisać.

Ale zanim zadasz pytanie to sprawdz na google.pl lub na wyszukiwarce czy temat się nie powtarza lub czy nie istnieje na na twoje pytanie odpowiedź.

pozdrawiam

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 169
ok spoko. dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Spoko powodzenia.

pozdro

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2681
podobne gabaryty mam to sie wypowiem ;d
20 lat 180 i 70 kg osobiscie polecam skrocone fbw ja cwicze
-wyciskanie na plasko: 3x10
-wioslowanie sztanga: 3x10
-wyciskanie zolneirskie 3x10
-pompki na poreczach 2x10
-podciaganie w waskim uchwycie 2x10
-brzuch(roznie)

dolozylbym jeszcze przysiad i martwy ciag co drugi trening naprzemiennie na poczatku ale mam problemy z kolanami

cwicze miesiac i sila ladnie poszla na mase chyba jeszce za krotko
moze cos wnioslem ; p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
msport1990

przeczytaj co napisalem przy innej okazji i....zastosuj.

https://www.sfd.pl/Staz_1_rok/pierwszy_powazny_split,_PROBLEM_:_-t467038-s2.html

taki prosty programik oparty na kilku cwiczeniach bazowych,to wszystko,czego ci trzeba na tym poziomie.

pozdrawiam.

ps.
acha!
...i koniecznie dokup wiecej obciaznikow,bo lada moment beda potrzebne. :)


Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2009-09-25 20:14:12

"live and die in the squat rack"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MC a skrzywienie kręgosłupa(lordoza)

Następny temat

Ocena Planu Treningowego

WHEY premium