SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na bica

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8134
Witam,chce poprawic swojego bicepsa. Mógłby ktoś mi poddać dobre ćwiczenia na bicepsa ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Jakim treningiem ćwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
tylko bicepsa chcesz ćwiczyć???

http://r8.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23409  <---fajna gierka przez przeglądarke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2428
Dobre = proste. Napisz jak teraz ćwiczysz.

Zdechnę na 100% -- Będę żył na 100%
Bądź oryginalny -- myśl samodzielnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 625
"Inną odmianą tego ćwiczenia jest tzw.&#8221;21&#8221;, polegające na wykonaniu 7 powtórzeń unoszenia tylko do połowy ruchu(przedramiona równolegle do podłogi), po czym 7 powtórzeń od połowy w górę i na końcu 7 powtórzeń pełnym zakresem ruchu. Wersja ta stanowi szokująca odmianę dla mięśni dwugłowych."

Polecam

Uderzaj mocno, uderzaj często, uderzaj szybko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kox4000 ta metoda jest chyba na mega pompę a nie na przyrost masy bicepsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 625
No czy ja wiem, dobrze wchodzi Wam powiem. Robiłem zwykłe uginanie ramion z 40kg a teraz 20kg i jakoś wchodzi :)
Pyza tym jest full ćwiczeń na bicka od najprostszych /(do harry333)
- uginanie ramion ze sztangą
- uginanie ramion hantlami w uchwycie młotkowym
- podciąganie podchwytem
itd.. :)
Dobre też jest jak robimy młotki lub uginanie jak zegniemy do końca to napiąć na maxa bica i potrzymać chwilkę

Uderzaj mocno, uderzaj często, uderzaj szybko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2428
Polecam uginanie ramion z hantlami i supinacją nadgarstka i to tzw."21" w chwycie młotkowym.

Zdechnę na 100% -- Będę żył na 100%
Bądź oryginalny -- myśl samodzielnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 279
ale twój biceps jest niezły jak na 166cm wzrostu ja mam ponad 170 i mój ma 36 cm i jest taki w sam raz większy byłby nie proporcjonalny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 738
harry333 zalezy co chesz osiagnac cwiczenia typu "21" są predzej na rzezbe niz na powiekszenie tak samo jak modlitewnik.

Ja polecam ci tak ;
-Ugianie ramion z sztanga (prosta lub lamana) podchwyt 4s 12-10-10-8 i możesz progresje zastosować czyli ze zwiekszasz kg co serie odejmujac powturzenia np robisz tak ze 20KG 12x /25KG 10x/ 30KG 8x/ 35KG 6x/
Następne co polecam to Uginanie ramion na przemian z sztangielkami z skrętem nadgarstka tzw suplinacja 4s 10-10-10-8
-Następne to albo uginanie młotkowe albo uginanie reki w oporze o kolano choc te drugie bardziej polecam troche tez rzezbi 3s 12.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - oceny i porady

Następny temat

FBW NA MASE

WHEY premium