SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening+ aeroby+a6w

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11715
Witam
Od przyszłego tygodnia zaczynam redukcję i zastanawiam się jak to wszystko ładnie zaplanować. Dieta już od bardzo dawna jest dopracowana, więc chdzi tylko o trening.
Na siłowni
ćwiczę 4 razy w tygodniu, z czego każdy trening trwa około 75 minut. Do tego zamierzam dodać aeroby i a6w. Zastanawiam się wiec jak to rozdzielić.
rano a6w, po południu trening + aeroby czy może rano a6w + aeroby a popołudniu trening.

Czy może jeszcze jakoś inaczej ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jeśli już masz możłiwość treningu rano i po południu to poleciłbym

rano brzuch + aeroby
popołudniu siłownia

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
ja bym Ci proponował a6W połączyć z aerobami bo w sumie a6W to też aeroby...

ja bym to połączył wszystko razem bo najwygodniej, ale też może być tak że rano aeroby i a6w (w takiej kolejności) a potem trening siłowy po południu, ale to tylko moje zdanie

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
j/w

Rano na czczo aeroby silownia po polodniu

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11715
Dzięki wielkie za pomoc.
Więc będę robić rano na czczo a6w i aeroby a popołudniu siłownia. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sposob na gorna czesc klaty

Następny temat

SPINAć KLATE??

WHEY premium