SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sportowa sylwetka

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 161523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
No będę kombinował, aż coś trafię. Może po prostu za mało treningu. wychodzi w tyogdniu ok 2.5-3h siłowni fbw, ok 1.5h na orbitreku i bieżni, ok 3h rowerem plus 4 minuty tabaty kilka razy na tydzień. Do tego dorzucam basen i chyba wrzucę na siłowni między fbw a orbi/bieżnią jakieś WODy crossfitowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
Czy jak tętnem przekroczę 140, np bedę coś robił w tępie ponad 150-160 to nie bedzie za wysokie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ja często robię na +160 i żyje, ale to ja. xzaar też potrafi tyle pocisnąć ale to xzaar spróbuj a sie przekonasz.
kabo słusznie prawił. przyzwyczaiłeś organizm do stałego wysiłku. dowal interwały do pożygu

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
Dowale do pożygu. Dzięki chłopy )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5191
jak dla mnie to wina leży w kuchni, 100 gr orzechów to niecałe 700 kcal, pizza to już nie wspomnę. Jak się wszystko doda to wychodzi sporo więcej. Przy takiej obniżce kcal, prawie każdy węgiel prosty idzie w oponkę. Bez rzetelnego liczenia, raczej będzie Ci ciężko kontrolować co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
pabelo
jak dla mnie to wina leży w kuchni, 100 gr orzechów to niecałe 700 kcal, pizza to już nie wspomnę. Jak się wszystko doda to wychodzi sporo więcej. Przy takiej obniżce kcal, prawie każdy węgiel prosty idzie w oponkę. Bez rzetelnego liczenia, raczej będzie Ci ciężko kontrolować co i jak.

100 gram pistacjowych to 500-600 kcal I traktuje to jako posilek. Pizza to jakies 700 kcal ale to jest naprawde rzadkosc. 90 % to normalne posilki z miesa I warzyw, chociaz moze byc ze te 10% psuje calosc. w Lutym bylem bardziej restrykcyjny to 3 cm poszlo po pasie

Bylem dzis na silowni I robilem bieznie I orbitrek na wyzszym tetnie , bylo minimum 150, a max ponad 170. Orbitrek mialem ustawiony na opcji interwaly, a na biezni robilem 3 minuty biegu I 1 minuta marszu. zobaczymy czy cos sie zmieni
Zrobilem tez wod 4 minutowy: 10 kettlebell swings 16kg I 10 wskokow na skrzynie, naprzemian. W 4 minuty zrobilem 4 pelne serie (10 swings I 10 skokow) plus 10 swings.
Czasem mnie kusi kupic ketla do domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
100g orzechów to nie jest pełnowartościowy posiłek . Wklej dietę przez kilka dni to zobaczymy jak bardzo błądzisz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
No czasem jak nie ma nic inego to lepiej zjesc orzechy niz czipsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
taka sama prawda jak to że Franz miał strzelać do Papieża
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zacząc

Następny temat

Odważniki kulowe-moja przygoda

WHEY premium