SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spalanie tłuszczu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 475
witam.mam 14 lat, 180cm wzrostu i 79kg. interesuje mnie spalenie tkanki tluszczowej.gram po 2h w noge i jezdze na rowerze (codziennie to i to).nie wiem kompletnie jak sie zabrac za utrate tluszczu. interesuje mnie takze schudniecie okolo 10kg max. czekam na wasze propozycje. jestem malo kumaty w tych sprawach dlatego prosze o jasne odpowiedzi. wskazznik BMI mam blisko gornej granicy, ale w normie.

Zmieniony przez - artek12345 w dniu 2009-06-27 19:23:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 475
a Picie płynów przed posiłkiem albo 2 godziny po posiłku zeby jesc mniej to dobre??
chodzi o to: Picie płynów przed posiłkiem albo 2 godziny po posiłku.
Picie płynów w czasie posiłku powoduje rozcieńczanie soków żołądkowych i powoduje zaburzenie procesów trawiennych. Nawyk picia płynów w czasie posiłku prowadzi do powstawania gazów, wzdęć i zaparć. Aby przyzwyczaić się do braku płynów w czasie posiłku (gdy odczuwamy suchość w ustach) należy w trakcie posiłku przepłukiwać usta. Unikanie picia płynów w czasie posiłku ma dobrą stronę dla osób z nadwagą. Podczas "suchego" jedzenia zjemy mniej posiłku, a przez to dostarczymy organizmowi mniej kalorii.

z tej strony.wiele cennych informacji. http://zdrowezywienie.w.interia.pl/

Zmieniony przez - artek12345 w dniu 2009-07-04 20:30:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
czekam na wasze propozycje. jestem malo kumaty w tych sprawach dlatego prosze o jasne odpowiedzi
masz 14. Zdrowo sie odzywiaj...i fat prawdopodobnie sam zejdzie. To My ewentualnie czekamy na Twoje propozycje co do diety i je poprawimy
wskazznik BMI mam blisko gornej granicy, ale w normie.
a jaka to gorna granica dla Ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 475
gorna granica czyli gorna granica normy, napisalem takze ze nie wiem jak sie konkretnie do tego zabrac, dlatego czekam na prozpozycje...

Zmieniony przez - artek12345 w dniu 2009-06-27 19:57:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
jesli twierdzisz ze zle wyglądasz to odstaw słodycze , fast foody , czipsy i napoje gazowane. wiecej sie ruszaj a zobaczysz ze bedzie lepiej !
jeszcze rosniesz wiec poki co za diety żadne sie nie zabieraj !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 475
ze slodyczami walcze dluzszy czas, ale od jutra definitywnie koncze, fast fodow nie tykam, czipsy raz na jakis czas, a napoje gazowane ciagle, wode niegazowana zamiast tych napoi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
woda nieogazowana idealna !
herbate możesz pic.
najważniejsze aby pozbyc sie z jadłospisu tego co teoretycznie uważane jest za niezdrowe.
możesz też starac sie jesc częsciej ale w mniejszych porcjach.

uprawiasz jakies sporty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 475
plywalem,ale teraz przerwa wakacyjna i od wrzesnia dopiero, pilka nozna prawie codziennie teraz w wakacje, a w roku szkolnym co 2-3 dzien ale staram sie jak najczesciej i od wrzesnia zapisuje sie na krav mage, mialem chodzic przez ten rok co byl, ale nie mialem cczasu. czesto siegam po jogurty z musli bo ma duzo blonnika, to chyba dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
jesli za często to też zle.
możesz robic sobie własnoręczny jogurt. bardzo smaczny i zdrowy (przepis dostałem od NKA)
Jogurt Naturalny + 2 słodziki rozpuszczone w łyżce wody i do tego jakos owoc np 3-4 truskawki(rozgniatasz). to razem mieszasz i wychodzi przepyszny jogurt o wiele zdrowszy niż te które kupisz w sklepie :)

dobrze ze grasz w piłke ! odstaw swinstwa a zobaczysz znaczną poprawe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 475
ok dzieki za kilka tygodni napisze cie jak mi idzie ok?? masz soga bardzo pomogles dzieki. a w jakim wieku mozna zacza diety itd.??

Zmieniony przez - artek12345 w dniu 2009-06-27 20:36:19

Zmieniony przez - artek12345 w dniu 2009-06-28 09:00:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
ja zaczołem w wieku 16 lat ale przy wzroscie 188cm i 146 kg wagi wiec ja musiałem sie wziąsc za siebie odrazu bo organizm młody i zaniedbany.
u ciebie sytuacja jest o wiele lepsza jak widze wiec teoretycznie za pare lat(3-4)
możesz cos kombinowac z dietą o ile nie bedzie Ci pasował wygląd.

ale teraz zlikwidowanie złych nawyków da wiele i mysle ze na przyszlosc będzie to miało pozytywny wpływ na rozwój twojego ciała a co najwazniejsze wyrobisz sobie zdrowe nawyki !

Zmieniony przez - Devi_Devi w dniu 2009-06-28 14:54:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 475
od dzisiaj zabralem sie za siebie. nie jem slodyczy, nie pije gazowanego, nie jem fast foodow i czipsow.aktywnie spedzam czas. czy jedzenie polowy sniadania, obiadu i nie jedzenie kolacji to dobry pomysl?? na pewno nie moge najadac sie bardzo mocno do syta.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ułożenie Diety redukcyjnej

Następny temat

Dietka na mase do ocenki

WHEY premium