SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja- plan 12 tygodni

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3061
tętno utrzymuje na poziomie: 145-155. Czyli jeszcze nie kardio ale da się zmęczyć.
Jutrzejsze jadło:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Czyli anemiczne poruszanie kończynami. Nie patrz na tętno (tym bardziej pokazywane na maszynach) - masz zapyedzielać ile fabryka dała. To ma być wysiłek a nie spacer.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4930
Jak to napisała któraś mądra pani. Masz zapyerdalać jak chomik w kółku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3061
ok zakodowałam i na następnym treningu będzie moc Oczywiście padne po minucie bo kondycha u mnie jest kiepsiuteńka.... micha na dzisiaj jest ok? od jutra zrobie proporcje BTW takie jakie zaproponowała Arphiel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fatalna kompozycja sylwetki w wieku 26 lat wskazująca na kiepską kondycję, a co za tym idzie wydolność naczyniowo-oddechową, puls spoczynkowy zapewne w okolicach 70. Wniosek? Obliczając rezerwę tętna, te 145-155bpm to 50-55% możliwości, czyli wielkie NIC. Nie wspominając o tym, że od pomiaru na maszynie wypadałoby odjąć sobie jakieś 10bpm.

Z kolejnego 'aero' na wioślarzu proszę podać mi nie prędkość a waty. Filmik do oceny technki też przydałby się.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-02-22 09:23:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3061
muszę się niestety zgodzić kondycha siadła już daaawno temu. Ok, to wskakuje w takim razie na wytrzymałościówke. Dzisiaj trening siłowy ale nadal bez przysiadów.
Filmiki postaram się nagrać w przyszłym tygodniu, tylko muszę przyczaić dzień, w którym nie będzie dużo osób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3061
jestem na siebie okropnie zła wczorajszy dzień się totalnie posypał, nie było ani ćwiczeń, a 4 i 5 posiłku można w ogóle nie liczyć. Oczywiście jak to zawsze przed @ złapała mnie migrena, a co za tym idzie: wymioty, mdłości i spanie, żeby nie czuć bólu. Trening odpadł z wiadomych przyczyn, a 2 ostatnie posiłki tylko na chwile zagościły w moim żołądku musiałam zjeść na to 4 biszkopty aby się troche uspokoiło.
Dzisiaj natomiast obudziłam się z okropnym bólem podbrzusza, więc siłka też odpada
Jestem mega wkurzona Jutro postaram się zrobić jakiś trening z piłką w domu, bo max obciążenia jakie mam to 2 kg a siłka w niedziele zamknięta
Nienawidzę tych dni....

Miche z dzisiaj wrzuce wieczorem, bo nie mam pojęcia co uda mi się dzisiaj zjeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na początek proponuję w kwestii migren 3 mies. suplementację olejem z wiesiołka: łyżeczka dziennie. Do tego tabletki ziołowe Castagnus lub cyclodynon (1 tabl 2x dziennie)

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-02-23 12:09:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 649 Wiek 65 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67122
jjustin6
trening zrobiony
Orbitrek- 35min


Wioślarz- 15 min, średnia prędkość: 38 m/s, odległość 2,6 km



Zmieniony przez - jjustin6 w dniu 2013-02-21 20:45:18


Coś źle przepisałaś. Prędkości 38 m/s daje 136,8 km/h, to w 15 min. przepłynęłabyś 34,2 km.
Z podanych 15 min. i odległości 2,6 km. wychodzi, że płynęłaś 2,89 m./s., więc dystans pokonałaś ze średnią 2 min 53 s./ 500 m.
Bardzo lajtowo moc o którą pyta Marta, wynosiła ok.50-60 watt.
Chyba, że coś poknociłem w rachunkach, to z góry przepraszam.

Pozdrawiam Darek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Darku, mnie na oko też coś ok. 50 watt wyszło Dlatego poprosiłam o pomiar w wattach, bo sama - bawiąc się prymitywnie na Concepcie zauważyłam, że machajac sobie rękami bez ładu i składu da się całkiem niezły czas na 500m zrobić, podczas gdy watty nie dobijają nawet do 100
Powiem szczerze, ze ja mam ogromny problem utrzymać watty w granicach 120, ale sprytnie zwalam to na mój mikry wzrost
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja

Następny temat

Prośba o korektę diety i sugestie dot. treningu

WHEY premium