SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja- plan 12 tygodni

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3061
na wstępie bardzo się cieszę z takiego zainteresowania i wsparcia od Was dziewczny:) jednak muszę sprostować parę rzeczy:

tak jak napisałam w swoim pierwszym poście chciałabym schudnąć mądrze i z głową, na całe życie, a nie konkretną okazje. Ślub jest tylko dodatkową motywacją, ponieważ czy diete, czy trening robie już od dłuższego czasu, więc nie jest to teraz dla mnie czymś nowym. Fakt faktem, chciałabym ten efekt lekko przyspieszyć ale również go długo utrzymać (co ma dla mnie większe znaczenie). Od razu z góry mówię, nie zależy mi na zbiciu centymetrów na 6 miesięcy, a później powrotu do dawnego stylu życia. Ja już mam swoje lata i chciałabym wyglądać zarówno zdrowo jak i fit. I tak też się czuć:)

co do termogenika: już od kilku lat mam problemy z koncentracją wody w organiźmie, zwłaszcza w okresach przedmiesiączkowych. Niestety potrafi mi przybyć ok 3 kg samej wody= brzuch wydyma, skóra robi się napięta, stopy, dłonie i twarz troche puchną. Niestety taki już mój urok, a to wszystko oczywiście zaczęło się po odstawieniu tabletek anty. Termogenik zatem pomógłby mi pozbyć się tego nadmiaru wody przed ślubem, czy może nie mam racji? Wszystkie mi go zgodnie odradzacie ale tylko w momencie kiedy nie będę miała dużo treningów i diety. Ja jednak chce ćwiczyć (chodzenie 3 razy w tygodniu nie stanowi dla mnie problemu) i utrzymać diete, a ten środek by mnie tylko wspomógł. No chyba, że faktycznie narobi więcej szkody niż pożytku...

Co do białka, to rzeczywiście pozostane przy 1 porcji, np na kolacje, a o zamianie mięsa na coś innego, doczytam i dokształce się z podanego fora:)

Co do mojej diety: fakt, zgrzeszyłam, przyznaje się bez bicia. Ale oprócz tego pilnuje tych 4 posiłków, w mniej więcej równych odstępach czasowych. Pamiętam o źródłach węglo, białek i tłuszczy w każdym posiłku, a dodatkowo staram się urozmaicać i dodawać co rusz coś nowego.

Tak na koniec: chce aby nowe nawyki żywieniowe i treningowe były moim nowym ale normalnym trybem życia. I nie chciałabym żeby traktowano mnie jako kolejną maniaczke chudnięcia do sukni ślubnej;) Może niektórym Paniom wydawać się, że moja motywacja dąży tylko do jednego ale ja sama dobrze wiem, że tak nie jest.

Dzięki za zainteresowanie,
Lejdis górą!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
co do termogenika nie masz racji, naparz sobie napar na papryczkach chili i sprawdz czy woda ci zejdzie
a jezli chodzi o reszte to prosimy o konkrety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obliques
co do termogenika nie masz racji, naparz sobie napar na papryczkach chili i sprawdz czy woda ci zejdzie



Cóż... Kolejna pani, która zapomniała, że zanim się coś do buzi wsadzi, wypada zapoznać się z tego składem i działaniem poszczególnych składników
Łyżka świeżo startego chrzanu też daje radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3061
a które białko kazeinowe byście doradziły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A dlaczego akurat białko kazeinowe? Domyślam się, że o odżywkę chodzi.
A dlaczego nie na przykład jajka, mięso czy ryba?

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-01-24 11:45:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3061
dlatego kazeinowe, bo chciałabym ostatni posiłek właśnie takim białkiem zastąpić. Według diety redukcyjnej kolacja powinna zawierać dużo białka kazeinowego, które bardzo wolno się trawi. Ja nie lubie jeść kolacji na siłe, poza tym, wbrew pozorom, dostep do zwykłego twarogu we Francji nie jest łatwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Matko Bosko Redukcyjno. Jesteś kulturystką o dużym stopniu zaawansowania, która drży przed nocnym katabolizmem i utratą 10g mięśnia wypracowanego w pocie czoła, że się w kazeiny, albuminy i inne frakcje bialka chcesz bawić?!
Nie. Jesteś kobietą, która chce schudnąć, ale nawet zdrowo się odżywiac nie potrafi
I skąd masz takie wytyczne o tym, że kolacja powinna zawierać dużo białka kazeinowego, które bardzo wolno się trawi.? Chyba nie z "Co jedzą ladies".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Naucz się normalnei jeść zamiast wymyślać. Na Twoim poziomie to nie ma znaczenia, czy zjesz białko kazeinowe czy jakiekolwiek inne. Co to w ogóle za przesąd z nabiałem na kolację?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak przy okazji twaróg bardzo łatwo sie robi samemu nie musisz kupowac ze sklepu, a we Francji sa tez dostepne sery w ilościach duzych i twarozki wszelkiego typu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Martucca
Matko Bosko Redukcyjno. Jesteś kulturystką o dużym stopniu zaawansowania, która drży przed nocnym katabolizmem i utratą 10g mięśnia wypracowanego w pocie czoła, że się w kazeiny, albuminy i inne frakcje bialka chcesz bawić?!
Nie. Jesteś kobietą, która chce schudnąć, ale nawet zdrowo się odżywiac nie potrafi
I skąd masz takie wytyczne o tym, że kolacja powinna zawierać dużo białka kazeinowego, które bardzo wolno się trawi.? Chyba nie z "Co jedzą ladies".


Mało tego, mit o złowieszczym katabolizmie czyhającym na ciężko wypracowane mięśnie już pada w świetle najnowszych badań. To marketingowa papka firm produkujących suplementy.
Także na wieczór wystarczy zbilansowany posiłek, jak inne w ciągu dnia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja

Następny temat

Prośba o korektę diety i sugestie dot. treningu

WHEY premium