SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja- plan 12 tygodni

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3061
Ruda wiem, że lipnie idzie. Wcześniej robiłam więcej powtórzeń lub dawałam większe obciążenie, bo okazało się, że nie wykonywałam ćwiczeń czysto technicznie. Dzisiaj to skorygowałam i okazało się być o wiele ciężej :/ Na MC spróbuję wrzucić coś więcej na następnym treningu, bo na razie dźwigam tylko sztangę (ok. 20 kg) i nie chce przeciążyć pleców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3061
Dzisiaj dzień beztreningowy, bo coś słabo się czuje. A zatem idę zaraz spać

W misce tylko paelle wpisałam na oko, troche z nadwyżką, bo lepiej wpisać za dużo niż za mało

Dobranoc.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3061
Dzisiaj dzień treningowy
Micha:


i pomiary po 2 tygodniach


Spadków dużych nie ma ale jak dla mnie jest ok Wyniki mnie zadowalają, bo:
a) dopiero zaczynam uczyć się jak komponować miche
b) jestem zaraz przed okresem

Mam również pytanie, za które pewnie mnie pobijcie za głupotę Otóż, moje zapotrzebowanie to 1600 kcal, a więc jakie powinny być proporcje BTW?

Trening wrzucę wieczorem, mam nadzieję, że z większymi obciążeniami

Zmieniony przez - jjustin6 w dniu 2013-02-20 15:06:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3061
Wrzucam trening z wczoraj:




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 161
masakra, nie dałaym rady tak, podziwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3061
hehe nie ma czego:) większość zrobione z takimi odgłosami, że faceci tylko po sobie patrzyli z uśmieszkami:)
Niezwykłą niespodzinką okazała się SZTANGA z racji tego, że dotychczas myślałam, że ćwiczyłam 20 kg..... a to było zaledwie 15 kg moje zdziwienie było jeszcze większe kiedy dźwignęłam wczoraj 25 kg i zastanawiałam się, czemu te 5 kg więcej jest AŻ TAK CIĘŻKIE Dopiero po 2 serii kolega mi uświadomił, że to co do tej pory dźwigałam, to zaledwie piętnastka
Niestety taki ciężar odbił się na przyczepie początkowym mięśnia czworogłowego prawej nogi. Kontuzja daje się we znaki najbardziej przy przysiadach, więc na jakiś czas dam mu odpocząć. Pozostane na najbliższych 3 treningach siłowych tylko przy MC, a doleczę się masażami i kompresami Oby pomogło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3061
czy ktoś mógłby skorygować moje rozłożenie BTW? Według obli moje zapotrzebowanie to 1600 kcal, jednak teraz nic nie pisze, więc może ktoś inny z Szefostwa by mi pomógł?

dzień treningowy: 35%/35%/30% -> BTW= 140g/62g/120g
dzień beztreningowy: 35%/45%/40% -> BTW= 140g/80g/80g

Czy taki rozkład jest prawidłowy? może czegos jest za mało albo za dużo?

Lecę teraz na jakąś godzinkę, może półtora na interwały na orbi albo bieżni, zobaczy się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3061
trening zrobiony było mega dobrze, a chciałam jeszcze dłużej, tylko już zamykali

Orbitrek- 35min



Wioślarz- 15 min, średnia prędkość: 38 m/s, odległość 2,6 km

Bieżnia- 30 min, prędkość stała 6 km/h, nachylenie zmienne co 3 minuty
3/4/5/6/7/8/12/8/6/4

Zmieniony przez - jjustin6 w dniu 2013-02-21 20:45:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3061
dzisiejsza micha:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Nie dziel dni na treningowe i nie treningowe, trzymaj stały jeden rozkład niezależnie od tego czy ćwiczysz czy nie. Białko na poziomie 110-120, wegli ok 130 reszta tłuszcz do tych 1600kcal. Trzymaj się tego do czasu jak ktoś mnie nie poprawi.
Tortilla out. Nie za dużo tego aero? I chociaż zapierdzielasz ile fabryka dała czy tylko przebierasz kończynami dla machania?

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja

Następny temat

Prośba o korektę diety i sugestie dot. treningu

WHEY premium