SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja 34 lata

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Wuchta34 z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 432






Witam
Zamieszczem kilka zdjec zrobionych na przestrzeni 2 lat
1 w basenie wakacje 2009 waga okolo 112
2 na plazy wakacje 2010 okolo 97
3 w domu dzisiaj 94

Staram sie dojechac do 90 ale kazdy nastepny kilogram to masakra.
Aktualnie silownia 2-3 razy w tygodniu plus rower 2 razy w tygodniu 60 minut.

Piszcie co myslicie pozdrawiam


Zmieniony przez - wesol76 w dniu 2011-03-26 21:04:59

Zmieniony przez - wesol76 w dniu 2011-03-26 21:05:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 432
jak juz napisalem dieta jest bardzo slaba. wlasciwie nie jem kiecej niz 2500 kcal dziennie.
moje zapotrzebowanie staralem sie wyliczyc kilkoma programami i wychodzi mi od 2500 do 3300 kcal.
cakowicie wyeliminowalem tluste jedzenie, slodycze, napoje itd.
staram sie jesc 4-5 posilkow dziennie.
sniadanie 2-3 kromki razowego z piersia z kurczaka lub chuda wedlina plus jogurt
drugie sniadanie zazwyczaj kupuje piers z kurczaka pakowana po 160 gr w roznych smakach chilli itd. do tego z 2 kromki razowego
trzeci posilek odzywka bialkowa i 1-2 banany lub inny owoc
obiad z reguly jakies mieso lub ryba plus spora porcja gotowanych na parze warzyw, sporadycznie dodatkowo mala porcja ziemniakow lub brazowego makaronu. nie przepadam za brazowym ryzem ale chyba bede musual sie przekonac
i to wlasciwie jest ostatni posilem , tak okolo 18-19
nie czuje sie glodny potem, a czasami jak mam ochote cos jeszcze przekasic jem pol puszki tunczyka w sosie wlasnym

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5717
fajnie ze się opanowałeś. pierwsza fotka masakra, tzn ta 112 kg....sog na zachętę do dalszej walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
uuuu..tenn brzuch do takiego stanu jak jest teraz napewno nie łatwo było zrzucić. sog

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Powodzenia w dalszych zmaganiach !

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
bardzo ladnie grt wytrwalosci jeszcze troszke zdredukowac i masy dozucac z glowa

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Może zamiast tego rowerku lepiej biegać :)? Każdy się pewnie ze mną zgodzi, że bieganie jest lepsze i zdrowsze niż samo jeżdżenie. Sądzę, że Twoje stawy kolanowe dadzą radę utrzymać tyle wagi przy bieganiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12056
Gratulacje za wyniki. Jeżeli nie miałeś nigdy problemów ze stawami to rzeczywiście warto pomyśleć nad bieganiem. Jednak wiadomo, że na redukcji dieta to podstawa. Może warto nad nią popracować, efekty będą wtedy lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Opisz odzywianie i trening, to cos sie doradzi.
Powolna redukcja daje tu jak widac dobry rezultat, czyli brak obwislej skory itd

Wydaje mi sie, ze mozna to w 6-8 miesiecy ladnie zamknac, jesli popracujemy nad dieta !

pzdr,

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2011-03-27 13:00:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
jak górna fota to aktualna starczą 2-3 miesiące.
choć jak ta redukcja zajęła Ci 2 lata, to jednak widać, że doświadczenia brak.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-03-27 20:24:33

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7980
pwoiem ze szacunek ladnie poszlo ale nop wedlug mnie troche malo tych aero pod postacia rowerka 2 razyw tyg niektorzy robia 3 jak na masie sa wiec ja bym bardziewj w to celowal ale ogulnie powidzenia widac ladny progres zycze powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 432
redukcje robilem etatami i z przerwami kilkumiesiecznimi bo brakowalo czasu i troche checi czasami, mimo to zawsze znalazlem czas na silownie 1-2 razy w tygodniu, od okolo 3 miesiecy znowu docisnalem i jestem regularnie 3 razy w tygodniu na silowni po czym robie aeroby okolo 30-40 minut, dodatkowo 2 razy w tygodniu rower w domu okolo 60 minut.
wiem ze diata kuleje mocno , licze kalorie i trzymam sie zapotrzebowania ale podczas weekendow lubie wypic piwko wiec troche wychodze ponad.
niestety od kilku ostatnich miesiecy waga idzie bardzo powoli w dol, co ciekawe wymiary ida w dol , czuje to po ciuchach , moze to
ekekt treningu silowego.
moj cel to 90 kg i potem budowa

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta + mięśnie

Następny temat

venom czy animal cuts

WHEY premium