SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy 70kg staż prawie 2 lata. Czy już redukcja ?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7333
Witam. Długo zastanawiałem się nad założeniem tematu, głównie z braku zdjęć. Ale że bardzo mi się nudziło, to postanowiłem coś trochę popróbować mimo że fotografem (autoporterów) oraz modelem jestem okropnym.
Ale mimo że nie mam za bardzo dobrego sprzętu (zaledwie avila i nokia c5), oraz nie było dobrego światła bo za oknem pochmurno i deszcz coś tam udało mi się zrobić.
A więc tak :
Wzrost : 168cm
Waga : 70kg
Dokładny staż : 18 miesięcy
Suplementy : 2x Mega Caps Olimp + 1x CM3 + 1x Mutant MASS
Dieta
: Jako taka, nie co do kalorii ale staram się jeść to co dobre i wartościowe (np przestałem całkiem jeść jajka, zaraz po przebudzeniu piszę szejka z 3 bananów oraz mleka, nie korzystam z masła, jem prawie wszystko co się da z kurczka/indyka)
Mam tylko problem z napojami gazowanymi, ale od początku następnego tygodnia to zmieniam.
No i pytania jak w temacie Czy już czas na redukcję ? Sam myślę że jeszcze trochę za wcześnie, chciałbym jeszcze te 2-3 kilo przed końcem czerwca złapać. I na wakacje zejść z bf tak do poziomu 9-11%
Z sylwetki najbardziej chciałbym poprawić brzuch (zwłaszcza skośne)
i hmmm no właśnie co jeszcze ?
Marzy mi się sylwetka jak Alistair Overeem, tyle że z troszkę większą klatką.
Nie będę dalej marudził i daję zdjęcia sami oceńcie :)
PS: Uprzedzając pytania. Nogi robię jakoś od początku roku, a porządnie dopiero od lutego.













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7333
I takie pytanie jaki jest w miarę optymalny nie za szybki przyrost wagi tygodniowo ? Z tego co pamiętam Michał Karmowski mówił że 0.7kg ale nie mogę tego filmiku znaleźć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7333
Reszta zdjęć










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 384 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3628
:o
ile masz w lapie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7333
Jak w profilu 40cm :)
A zapomniałem dodać.
Wiek 22 lata. Zaraz edytuje 1 post

Zmieniony przez - SFD1234 w dniu 2013-05-11 20:45:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 384 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3628
niezle, mam tyle samo a twoje wygladaja na znacznie wieksze, fajna sylwetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo zapewne ma lepiej wyrzeźbioną i wydaje się większa. Łapa dobra. Nie masz co redukować, kolego. Musisz się nauczyć pozować chyba ważysz 70 kg? Bo niski jesteś.

Zmieniony przez - muking w dniu 2013-05-11 20:50:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7333
nolife
niezle, mam tyle samo a twoje wygladaja na znacznie wieksze, fajna sylwetka

No i nie mogę edytować. No przyznam że do bica mam nawet dobry gen, i co ważne to jest dobrej jakość twarde mięcho. Szkoda że nie mam foto z paź/listopada jak miałem 3-4kg i lepsza rzeźba była.

muking
Bo zapewne ma lepiej wyrzeźbioną i wydaje się większa. Łapa dobra. Nie masz co redukować, kolego. Musisz się nauczyć pozować chyba ważysz 70 kg? Bo niski jesteś.

Zmieniony przez - muking w dniu 2013-05-11 20:50:29
Dokładnie 70kg. Wyglądam na więcej ? Bo wiele osób które mnie pierwszy raz widzą tak twierdzi.
Wiec twoim zdaniem jest ok ? Dalej masować do lata ? Bo na wakacjach to chyba już nie (ciepło/pocenie/brak apetytu) Sylwetka nawet mi w miarę odpowiada na obecną chwilę , tylko mam trochę fatu w dole brzucha (co widać na foto)

Zmieniony przez - SFD1234 w dniu 2013-05-11 20:56:43

Zmieniony przez - SFD1234 w dniu 2013-05-11 20:57:56
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, wyglądasz na więcej, lecz przy Twoim wzroście to nic dziwnego. Ja bym Ci sugerował zejść lekko z kcal być na poziomie jedynie 100-50 kcal na plusie. Dodać interwały z 2-3x w tygodniu. Ograniczyć ciut węglowodany. Wtedy trochę fatu zleci. Nie rób typowej redukcji.

Zmieniony przez - muking w dniu 2013-05-11 21:28:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7333
muking
Tak, wyglądasz na więcej, lecz przy Twoim wzroście to nic dziwnego. Ja bym Ci sugerował zejść lekko z kcal być na poziomie jedynie 100-50 kcal na plusie. Dodać interwały z 2-3x w tygodniu. Ograniczyć ciut węglowodany. Wtedy trochę fatu zleci. Nie rób typowej redukcji.

Zmieniony przez - muking w dniu 2013-05-11 21:28:24

Ogólnie to starałem się stosować do tego (lekko ją zmodyfikowałem, żeby byłą bez supli). I prawdę mówiąc to myślę za dało to w miarę zamierzony efekt (na wagę w sumie od tamtego czasu nie stawałem, ale ten 1 kg raczej w górę poszedł.
Z tym trzymaniem diety co do kalorii raczej nie wyrobię, ale po prostu podmienię to i owo ( w większości węgle na białko) i powinno być ok.
Tylko czy zacząć tą ,,lekką redukcję'' już teraz, czy jeszcze się trochę dobić (jeszcze miesiąc/1.5 )
Ogólnie z siłownią zrobiłem sobie tydzień przerwy (tylko trening domatora i to nie cały) ze względu na zmianę miejsca zamieszkania. Ale od poniedziałku jakoś to wszystko ogarnę i poszukam sobie jakiejś fajnej siłowni.
PS: Z tym wzrostem to oczywiście racja, byłem po prostu ciekaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę, że już możesz zacząć. Jasne, rozumiem, że nie pilnujesz każdej kcal. To da rezultaty uwierz jeżeli utniesz węgle, zwiększysz białko. Kiedyś gdy byłem na masie wysoko na + zauważyłem, że jest kiepsko, wykonałem taki manewr, dieta wysokobiałkowa, obwód pasa znikł, obwody mięśni nie, po prostu się wysmukliły, schudłem z twarzy, dodałem interwały ( co prawda wykonuję je tylko gdy trzeba ) i trzymam się tego, mam około 300-400 kcal na plus lecz podbijam te kcal zdrowymi tłuszczami, świeżymi owocami. Na węglowodany uważam. Rosnę, ale powoli i o to mi chodzi.

Zmieniony przez - muking w dniu 2013-05-11 21:56:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7333
muking
Myślę, że już możesz zacząć. Jasne, rozumiem, że nie pilnujesz każdej kcal. To da rezultaty uwierz jeżeli utniesz węgle, zwiększysz białko. Kiedyś gdy byłem na masie wysoko na + zauważyłem, że jest kiepsko, wykonałem taki manewr, dieta wysokobiałkowa, obwód pasa znikł, obwody mięśni nie, po prostu się wysmukliły, schudłem z twarzy, dodałem interwały ( co prawda wykonuję je tylko gdy trzeba ) i trzymam się tego, mam około 300-400 kcal na plus lecz podbijam te kcal zdrowymi tłuszczami, świeżymi owocami. Na węglowodany uważam. Rosnę, ale powoli i o to mi chodzi.

Zmieniony przez - muking w dniu 2013-05-11 21:56:44
Właśnie tak planuję. Tylko rośnięcie z mniejszą ilością węgli wychodzi przeważnie sporo drożej :(
A na twarzy jestem dość szczupły, ogólnie należę/należałem do osób wręcz chudych (wystarczy popatrzeć na obwody np nadgarstków, że bardzo chude oraz kościste są), te 3 lata temu to przy pewnie tym samym wzroście miałem ponad 10kg mniej, a żeby przytyć żadnej specjalnej diety nie stosowałem. Po prostu dobrze mi ciało na siłownię zareagowało, no i oczywiście systematyczne treningi, uparcie dążąc do celu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapraszam do oceny userów-Konkurs Krata na Lato-tylko do jutra!!!

Następny temat

SapphireeX is Back !!!

WHEY premium