SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy 70kg staż prawie 2 lata. Czy już redukcja ?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
niestety chcąc zbudować masę mięśniową trzeba się liczyć z tym, że trochę fatu też może wskoczyć, żadna kreta nie zrobi swojego bez odpowiedniej diety i tak ;) mimo to i tak zdecydowałbym się na Twoim miejscu na mono, co do modyfikacji to normalna rzecz, że na podstawie obserwacji, analizowaniu i porównywaniu dopiero po czasie dojdziesz co jest dla Twojego organizmu najlepsze

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7333
Spokojnie, dieta też jest w trakcie ,,modyfikacji'' . Szukam jak na razie posiłków wysokobiałkowych bo węgle zbiłem do odpowiedniego poziomu, ale ciężko mi wskoczyć do góry z białkiem bez wzrostu tłuszczy (bez supli) Myślicie ze 3200kcal (według kalkulatora do utrzymania wagi 2900) i stosunek 30/50/20% (ww/b/t) powinien być ok ? Suchą masę też da się budować, tylko po prostu to trwa dużo dłużej i jest trudniejsze oraz kosztowniejsze. Ale wykonalne. Wiec z wyborem kreatyny na razie się wstrzymam :) Wiec wybór padł na SAW + BCAA Olimp (chyba że ktoś zaproponuje coś z lepszym stosunkiem cena/jakość) O krecie jeszcze poczytam i pomyślę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
wystarczy, leć na tym

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
w tym momencie jestem tylko 300 kcal na plusie i leci także spoko

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267548
nie sluchaj glupot ze ta mono lepsza od tej to jest wszystko to samo.. Poprostu wiecej płacisz za firme. Kup mono z sfd dopnij diete i bedziesz w 100% zadowolony Pozdrawiam

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7333
Pawel22
wystarczy, leć na tym

Tylko ile ww/b/t ? Bo przy 30/50/20% wychodzi 5.6g /1kg masy ciała, co jest chyba za dużo ?
A wiec układam
1. 5:30 4-5 kanapek z szynką z indyka
2. 10:00 4 kanapki z szynką z indyka :) (przerwa śniadaniowa w pracy)
3. 13:00 Jakiś baton proteinowy lub coś podobnego gotowego (brak przerwy w pracy
4. 15:30 4-5 jaj sadzonych ?
5. 17:00 pierś z kurczaka w papirusie + ryż
6. 19:00 (brak pomysłu)
7. 21:00 4-5 kanapek z szynką z indyka :pruchno:
Tylko w ten sposób wychodzi mi 293/259/138g (ww/b/t) a powinno 238/397/71 . Wiec Zdecydowanie za dużo tłuszczy a za mało białka (bo węgle z pieczywa zbije ciemnym pieczywem. Wiem że dieta jest powiedzmy śmieszna, ale po prostu jestem dość wybredny. Mogę jeść coś na okrągło ale tylko z mojej dość krótkiej listy potraw które lubię :)
sOiR
nie sluchaj glupot ze ta mono lepsza od tej to jest wszystko to samo.. Poprostu wiecej płacisz za firme. Kup mono z sfd dopnij diete i bedziesz w 100% zadowolony Pozdrawiam

Chyba na razie całkiem z kreatyny zrezygnuje lub wezmę coś po taniości bo budżetu może mi na wszystko nie starczyć :(

Zmieniony przez - SFD1234 w dniu 2013-05-30 21:51:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10510
przy układaniu diety przyjmij 2g/kg białka, 1g/kg tłuszczy a reszte zapotrzebowania wyrównaj węglami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2736
SFD1234
Pawel22
wystarczy, leć na tym

Tylko ile ww/b/t ? Bo przy 30/50/20% wychodzi 5.6g /1kg masy ciała, co jest chyba za dużo ?
A wiec układam
1. 5:30 4-5 kanapek z szynką z indyka
2. 10:00 4 kanapki z szynką z indyka :) (przerwa śniadaniowa w pracy)
3. 13:00 Jakiś baton proteinowy lub coś podobnego gotowego (brak przerwy w pracy
4. 15:30 4-5 jaj sadzonych ?
5. 17:00 pierś z kurczaka w papirusie + ryż
6. 19:00 (brak pomysłu)
7. 21:00 4-5 kanapek z szynką z indyka :pruchno:
Tylko w ten sposób wychodzi mi 293/259/138g (ww/b/t) a powinno 238/397/71 . Wiec Zdecydowanie za dużo tłuszczy a za mało białka (bo węgle z pieczywa zbije ciemnym pieczywem. Wiem że dieta jest powiedzmy śmieszna, ale po prostu jestem dość wybredny. Mogę jeść coś na okrągło ale tylko z mojej dość krótkiej listy potraw które lubię :)
sOiR
nie sluchaj glupot ze ta mono lepsza od tej to jest wszystko to samo.. Poprostu wiecej płacisz za firme. Kup mono z sfd dopnij diete i bedziesz w 100% zadowolony Pozdrawiam

Chyba na razie całkiem z kreatyny zrezygnuje lub wezmę coś po taniości bo budżetu może mi na wszystko nie starczyć :(

Zmieniony przez - SFD1234 w dniu 2013-05-30 21:51:21



Tak szczerze, na takiej diecie cały czas jechałeś?? Jak tak to szacun sylwetki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
fakt dieta wymaga korekty, ale jak masz taki staż to na pewno wiesz co jest nie tak, i kolego się mylisz troche że związki kreatynowe są takie same, adapter ma rację co do białka

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7333
adapter211
przy układaniu diety przyjmij 2g/kg białka, 1g/kg tłuszczy a reszte zapotrzebowania wyrównaj węglami

To wtedy wyjdzie zdecydowanie za dużo węgli a tego chcę uniknąć, żeby mnie nie zalało (a tak ostatnio było, może nie za bardzo ale jednak)
danio040

Tak szczerze, na takiej diecie cały czas jechałeś?? Jak tak to szacun sylwetki ;)

No no jasne że nie. Była bardziej urozmaicona, i dużo więcej węgli. Ta śmieszna, to taki szkielet z tymi produktami białkowymi z którymi nie mam problemu (lubię i mogę na okrągło). Dieta jak najbardziej do uzupełnienia.
Hmm.. Mam wrażenie że niektórzy nie czytają dokładnie tematu od początku :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapraszam do oceny userów-Konkurs Krata na Lato-tylko do jutra!!!

Następny temat

SapphireeX is Back !!!

WHEY premium