Witam. Długo zastanawiałem się nad założeniem tematu, głównie z braku zdjęć. Ale że bardzo mi się nudziło, to postanowiłem coś trochę popróbować mimo że fotografem (autoporterów) oraz modelem jestem okropnym.
Ale mimo że nie mam za bardzo dobrego sprzętu (zaledwie avila i nokia c5), oraz nie było dobrego światła bo za oknem pochmurno i deszcz coś tam udało mi się zrobić.
A więc tak :
Wzrost : 168cm
Waga : 70kg
Dokładny staż : 18 miesięcy
Suplementy : 2x Mega Caps Olimp + 1x CM3 + 1x Mutant MASS
Dieta : Jako taka, nie co do kalorii ale staram się jeść to co dobre i wartościowe (np przestałem całkiem jeść jajka, zaraz po przebudzeniu piszę szejka z 3 bananów oraz mleka, nie korzystam z masła, jem prawie wszystko co się da z kurczka/indyka)
Mam tylko problem z napojami gazowanymi, ale od początku następnego tygodnia to zmieniam.
No i pytania jak w temacie Czy już czas na redukcję ? Sam myślę że jeszcze trochę za wcześnie, chciałbym jeszcze te 2-3 kilo przed końcem czerwca złapać. I na wakacje zejść z bf tak do poziomu 9-11%
Z sylwetki najbardziej chciałbym poprawić brzuch (zwłaszcza skośne)
i hmmm no właśnie co jeszcze ?
Marzy mi się sylwetka jak Alistair Overeem, tyle że z troszkę większą klatką.
Nie będę dalej marudził i daję zdjęcia sami oceńcie :)
PS: Uprzedzając pytania. Nogi robię jakoś od początku roku, a porządnie dopiero od lutego.

Ale mimo że nie mam za bardzo dobrego sprzętu (zaledwie avila i nokia c5), oraz nie było dobrego światła bo za oknem pochmurno i deszcz coś tam udało mi się zrobić.
A więc tak :
Wzrost : 168cm
Waga : 70kg
Dokładny staż : 18 miesięcy
Suplementy : 2x Mega Caps Olimp + 1x CM3 + 1x Mutant MASS
Dieta : Jako taka, nie co do kalorii ale staram się jeść to co dobre i wartościowe (np przestałem całkiem jeść jajka, zaraz po przebudzeniu piszę szejka z 3 bananów oraz mleka, nie korzystam z masła, jem prawie wszystko co się da z kurczka/indyka)
Mam tylko problem z napojami gazowanymi, ale od początku następnego tygodnia to zmieniam.
No i pytania jak w temacie Czy już czas na redukcję ? Sam myślę że jeszcze trochę za wcześnie, chciałbym jeszcze te 2-3 kilo przed końcem czerwca złapać. I na wakacje zejść z bf tak do poziomu 9-11%
Z sylwetki najbardziej chciałbym poprawić brzuch (zwłaszcza skośne)
i hmmm no właśnie co jeszcze ?
Marzy mi się sylwetka jak Alistair Overeem, tyle że z troszkę większą klatką.
Nie będę dalej marudził i daję zdjęcia sami oceńcie :)
PS: Uprzedzając pytania. Nogi robię jakoś od początku roku, a porządnie dopiero od lutego.

Krzysztof Piekarz




ważysz 70 kg? Bo niski jesteś.