SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, testosteron solo, 33 lata

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 444

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

33

Waga

113

Wzrost

190

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

122

Obwód uda

68

Obwód talii

107

Staż na siłowni

12

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B 220g T 100g W 450

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

4 x testosteron (prop, enan, cypio)

Opisz swój plan treningowy

Split

Cel cyklu

Redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Cypio 250mg e5d, ok 6miesiecy trwania, 1,5 roku od zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Okolice 20% napewno

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Bez większych tendencji, mezo

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Bez skłonności

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Za dobrych czasów klatka 160, nogi 180, ciąg 210
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 457
Witam wszystkich
Proszę o poradę dot. cyklu redukcyjnego, przebiegu i jego czasu trwania.
W założeniu mam cypio 250mg e5d bez większych szaleństw.
W posiadaniu mam również 10ml winstrolu inj. Pomyślałem żeby dać go na koniec jak juz go posiadam żeby zejść i przeciągnąć 2 tyg dłużej od cypio.
W trakcie co 8 tyg hcg 5000j rozbite w dawkach e2d/e3d
Moje pytanie Panowie jest takie, gdyż ostatni cykl również na cypio skonczylem rok temu. Trwał on ok 6 miesięcy lecz po 4 miesiącu (jak dobrze pamietam) zaczynałem odczuwać brak libido, gorsze samopoczucie, wysokie ciśnienie itp. Wówczas zszedłem z teścia, odblok zrobiłem clomidem i HCG. Badania jakie zrobiłem po cyklu ( wrzesień 2022) były następujące ( wrzucam w załącznikach jako zdjęcia)
I nie chciałbym aby sytuacja się powtórzyła, dlatego tez co dokładnie powinienem mieć pod ręka w razie nieprawidłowości?
Wiem tez ze nie trzymałem wówczas sztywno diety, wpadało dużo słodyczy i nie rzadko kilka drinków wiec myśle ze to również miało swoj wpływ dlatego teraz nie zamierzam podejść do tego w ten sposób.
Trenuje głównie na macie, siłownia 3 razy w tyg.
Obecnie przed cyklem zrobiłem badania morfologia ok,
Testosteron wolny 7,64
Cholesterol calkowity 177
HDL 31
Nie HDL 146
lDL 100,4
Trójglicerydy 228
(Trochę podjadłem przed badaniami wieczorem wiec może pośrednio to tez miało wpływ na lipidogram)
Estradiol 27
Prolaktyna 8,54
Pozdrawiam
Za każda radę z góry dziękuje.
(Badania poniżej w zdjęciach są jak wyżej wspomniałem po zakończonym cyklu z 2022r)

















Zmieniony przez - Moto5 w dniu 2023-08-29 10:05:56

Zmieniony przez - Moto5 w dniu 2023-08-29 10:06:50

Zmieniony przez - Moto5 w dniu 2023-08-29 10:07:27

Zmieniony przez - Moto5 w dniu 2023-08-29 10:11:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5795
Wiesz ile miałeś estrogenu i prolaktyny na tamtym cyklu gdy wszystko zaczęło się j**ać?
Ta informacja pozwoliła by ci odpowiednio dobrać IA i zapobiec temu w tym cyklu co chcesz zrobić mi to co opisałeś wyglądało na wystrzelone te dwa hormony co wymieniłem zapobiegniesz temu jak utrzymasz estrogen na tolerowanym poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 457
Niestety wtedy nie robiłem badań. Dopiero po. Teraz będe miał pogląd bo zrobiłem badania przed.
No i właśnie, wszedłem teraz na cypio, raptem 2 inj w sobotę a dziś już odczuwam wysokie ciśnienie. Zazwyczaj moje wartości przed rozpoczęciem oscylowały w granicach (115/98, 119/84, 117/85, 123/89, 127/92, 130/88) dziś zmierzyłem po pracy 150/98.
Zaopatrzyłem się w wyciąg z ziela jemioły, zażyłem zimna kąpiel i wartości 133/85, 130/82.
Czy lecieć z tym do lekarza? Schodzić z teścia? Zaczekać? Zaopatrzyć się w IA? Doradźcie panowie bo nie wiem co robić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dobrze sie odblokowac po 8 miesiacach tylkoTestosteronu

Następny temat

Jak długo utrzymują się peptydy w organizmie?

WHEY premium