SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przeklenstwo

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 658 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5426
polecam ryż basmati. Jest smaczny i gotuje się tylko 10min, no i ma niższy IG. jeszcze niższy ma ryż brązowy, ale gotujesz go 45 min. A może po prostu zjadasz za mało i dlatego czujesz głod?

---NIech MOC będzie z Wami---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1215
nie no posiłki jem wypasione a zreszta luknijcie:
5:20 herbatka + poł skzlanki płatków owsianych +mleko
6:15 30g glukozy<po beiganiu>
6:30 3 jajka na kanapki + pomidorek +1 jajko na sucho
10:25 jogurt light,ser biały chudy 100g, 2 kanapki/bułki<losowy skład> jabłko
12:35 białko 25-30g
13/14 pól h przed 5 sucharków=>siłownia
glukzoa po treninu 40-50g
30-45 min pozniej obiad u babci<losowo ale najczesniej zupka na ryżu + ziemniaczki/ryż + jakeis meisko+surówka>
18:00 ryż 100g piers 100g mleko
19:00 białko 20g
21:30 tunczyk+oliwa z oliwek

Zmieniony przez - szefff w dniu 2005-09-22 22:00:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
a jesli chodzi o mnie to standart - torebka ryzu 100g +puszka tuny caly talerz zawalony wiec malo to nie jest ;>
Moze serio czas zmienic ten paraboiled;]

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
na masowce tez chodze niemal ze nonstop glody ale ostatnio kupilem sos curry na bazie majonezu i jak dodam pare lyzek do ryzu to mnie zdeczka zapcha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
ja tez chodze na masowce glodny a im wiecej daje kcl tym bardziej chodze głodny , bo tak rozkreca mi sie metabolizm wiec musze jakos dawac rade sobie z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
uFFF, dzieki chlopaki , bo juz sie bałem ,ze cos nie tak ^_-

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 379
Nie pij wody przed ani po posiłku, bo to utrudnia trawienie. Zaraz po posiłku każdemu się chce jeść to naturalne. Przeczekaj godzinę , wtedy wypij szklankę wody i głód minie.Nie powinno się pić natomiast wody na godzinę przed i na godzinę po posiłku, a więc tym bardzij zaraz po posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Im więcej węglowodanów w posiłku tym większy wyrzut insuliny im większy %bf tym mniejsza wrażliwość insulinowa dlatego warto węglowodany rozdzielać na więcej posiłków, dodawać do posiłków białko, warzywa i zdrowe tłuszcze(wyjątek to posiłek po treningu). Jeśli nasz bf przekracza 15%(mężczyżni) to warto pomyśleć o redukcji bo po tym etapie ciężko o wyostrzoną wrażliwość insulinową(są od tego wyjątki). Z ioscią posiłków nie można przesadzać - muszą nas satysfakcjonować(200 kcal to nie posiłek).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 911
Ja mam tak samo.Ciagle jestem glodny.Powinno sie jesc jakies 1,5h przed treningiem ale ja nie wyrabiam.Zazwyczaj pol godziny przed zjadam garsc rodzynek i jablko to mi pomaga.

A powiedzcie o ktorej jecie kolacje?? bo ja zazwyczaj o 23 bo wczesniej sie nie wyrabiam a poza tym nawet jak zjem wczesniej to o 12 jestem glodny i nie moge usnac ;/

I drugie pytanie: od kilku miesiecy zaczalem jesc bardzo duzo od czego strasznie rozciagnal mi sie zaladek.Jak rano wstaje to brzuch jest prawie plaski (troche tluszczyku) a jak sie najem to wyglada jak balon.Odstaje bardziej niz klatka.Jak jestem w podkoszulce to widac zarys klatki a pod nia zarys brzucha.Wygladam jakbym byl w ciazy ;/.Co zrobic by zaladek sie skorczyl?Myslalem zeby jesc troche czesciej ale w mniejszych porcjach tak by zaladek nigdy nie byl wypchany po brzegi. Pomozcie !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
możesz dawać wiecej mniejszych posiłków...jak chodzisz głodny to masz złą diete

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

olej w diecie na masę - dieta do oceny

Następny temat

glukoza po treningu...

WHEY premium