SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przeklenstwo

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1215
hej chciałem sie dowiedziec jak mozna zmniejszyc apetyt....jetsem na diecie od pon i na poczatku zjadajac te 5 posiłków byłem cały dzien zapchany i ledwo wciskałem w siebei zarcie a teraz ledwo zjem posiłek<30min> i jestem starszniee głodny:] jak mam wytrzymac te 3 h meidzy posiłkami?? kurde nastepny psoiłęk za 2 h 28 min :-/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1215
noo raczej nie jestem mezmomerfikiem bo mam tylko 18 w nadgarstku a gdzies czytałem ze tzreba meic 20 chociaz mase łapie szybko i nienajgorszej jakosci....heh bo jeszcze pomysle ze moge byc szafa:P chciałem dosjc do 100kg wagi przy 180 wzrostu ale dzisaj mamuska fundneła mi garnitur i mam zakaz rosneicia narxxxx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
mi jak sie jeść chciało na redukcji to między posiłkami piłem dużo wody to mnie zapychało i juz o jedzeniu tak nie myslalem

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
Heh, mam to samo. Duuuuzo duuuuzo staram sie pic. Zapycham sie kawa, herbata, pluszami, woda, cocacola light. Najlepiej to wszystko cieple (oprocz coli ). Przed posilkiem wypij skzlanke lub dwie wody, po posilku cieply napoj. Jakos troszke pomaga.

Pozdr.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
matabolizm rozkreciłeś , dostarczaj wszystkich składników wit. i min. bedzie dobrze no i pij wode

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1215
ale uspokoi sie metabolizm?? bo niedługo wisłe wypije dieta na mase a ja głodny chodze co pwoiecie na 12 posiłków dziennie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
imo dieta na której ciągle chodzi głodny to zła dieta.
i to jeszcze masówka??
niewiarygodne.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
ja natomiast sie robie glodny po posilku potreningowym , nie wiem dlaczego tak to jest i tak 20 min po chce mi sie strasznie jesc: / moze ktos wie?

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 658 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5426
po treningu jesz wegle, które powodują wyrzut insuliny ( widocznie wiekszy niz potzeba), to z kolei obniża ci poziom glukozy we krwi, więc chce Ci się jeść, by wyrównac tę glukoze. To w duzym uproszczeniu. Postaraj się jeść wegle o niskim IG, wtedy wyrzut insuliny bedzie mniejszy. Tak mi w ciemno by to pasowało, ale jak powiesz CO jesz po treningu to bedzie łatwiej

---NIech MOC będzie z Wami---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
ryż paraboiled + tuna kawałki

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
heh, a ja jestem caly dzien glodna%) byle do ladowania


Pozdr

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
ach te kobiety....wieczna redukcja

pozdro

- mafia tadkow niejadkow -

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

olej w diecie na masę - dieta do oceny

Następny temat

glukoza po treningu...

Wiecej