SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z nadgarstkami

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3493
Witam
Mam problem z nadgarstkami ...
Otóż podczas robienia bicepsca na modlitewniku bardzo zaczynaja mnie bolec nadgrastki , noszę teraz bandaże elastyczne itd ale ja chcę zwalczyc przyczyny a nie skutki , macie moze jakis pomysł jak to wyleczyć , może ćwiczenia na przedramie pomoże ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
moze to wina robienia modltewnika jako 1 cwiczenia ? albo za duzych ciezarow ? napisz wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3493
Robię sztanga łamana , jako pierwsze ćwiczenie , sztanga 10 kg + z kazdej strony po 12 kg , mógłbym więcej ale mi nadgarstki wysiadają.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no to mysle ze to moze byc wina zlej rozgrzewki / malego stazu. ale i tak nie powinno sie dawac modlitenika jako pierwzsego cwiczenia - obciaza stawy i sciegna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 36020 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679679
iałem podobny problem. W moim przypadku wynikał on ze złej budowy gryfu łamanego którym ćwiczyłem -nie pasował po prostu do mojej bydowy. Załamania były tak wyprofilowane że zmusząły do bardzo wąskiego trzymania gryfu -a ja jestem dość szerokum osobnikiem. Powstawały przez to niepotrzebne naprężenia w stawach.

Moja rada - ćwicz sztangielką na modlitewniku, albo d aruj sobie to ćwiczenie zupełnie. Jest wiele ćwiczeń którymi da się zastąpić modlitewnik

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2893 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17953
ja też proponuje odstawienie modlitewnika,
czasami nie warto; lepiej poczekać aż nadgarstki sie 'same wyleczą'
i w tym czasie wybierać inne ćwiczenia

jak ja robiłem modlitewnik też mnie bolały, więc już w zasadzie nie robie modlitewnika od tamtego czasu, czasem tylko na hantli, i myśle że mimo iż jest to malo 'oryginalna' sugestia pomocy to chyba skuteczna

"Czekasz na swoją szansę, ale nikt ci jej nie da
Dopóki nic nie zrobisz i sam sobie będziesz schlebiał"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
Możesz spróbować robić z drugiej strony modlitewnika
W moim wypadku mniej obciążało nadgarstki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3493
tylko ze tu jest ten problem ze mi modlitwenik najbardziej pasuje jako ćwiczenie na bicepsa ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no to skup sie na technice innych cwiczen to tez ci przypasują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 749
mialem podobny problem ale u mnie nie wynikal ze zlej techniki tylko z tego ze mam troche zle zlozone rece po zlamaniach w nadgarstku. musze wiec miec dobrane odpowiednie zalamanie gryfu i rozstaw uchwytu bo inaczej odczuwam bol. przed cwiczeniem na bic dobrze rozgrzewam nadgarstki lekkimi hantelkami, obowiazkowo bandaz albo opaska a modlitewnik robie jako drugie cwiczenie. teraz jest ok. sprobuj podobnie a jak sie nie poprawi to zrezygnuj z tego cwiczenia na rzecz innego.

Czas nie zajac - nie ucieknie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 698
Spróbuj ćwiczyć biceps w podporze o kolano. Nadgarstki będą mniej obciążane a i biceps będzie mocno pobudzany.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Planik na masse

Następny temat

Pomocy!!!

WHEY premium