SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2674
Witajcie. Mam problem z klatką. Po treningu jest ładnie napompowana, a godzinke po ,,flaczeje``. Mój trening wygląda tak
1) Rozpiętki w skosie + 4x12
2) Wyciskanie w skosie + 12-10-8-6
3) Wyciskanie sztangietek płasko 12-10-8-6
4) rozpiętki płasko 4x12
Proszę o rady najlepiej kogoś kto się na tym zna, a nie ,,poszukaj w wyszukiwarce`` bo to robiłem. Jakby co to diete mam.

PROSZĘ o nieodpisywanie na maila podanego na profilu tylko na ten: [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
kazdy tak ma.. to jest normalne... i to nie jest problem.. a tak wogóle nie za duzo serii na klate??

Pozdrawiam
Eliasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a co ma dac to, że zaczynasz od rozpiętek i kończysz rozpietkami

efekty doraźne takie jak napomppowanie nie sa dokłdnym wyznacznikiem tego czy poczynisz postepy w masie, na sile

gwarantem jest wlaściwa technika, intensywność, rożnorodność, staly progres obciązeń

no i dobor wlaściowych ćwiczeń, konfiguracji itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2674
dzięki. Na początek robie rozpiętki żeby pobudzić mięśnie,a na koniec żeby się rozciągneły, ale z tego zrezygnuje, bo rozciąganie to robie po treningu. A jaki trening byscie proponowali?

PROSZĘ o nieodpisywanie na maila podanego na profilu tylko na ten: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 712
Proponuje:
1-wyciskanie sztangi plasko
2-wyciskanie hantli skos
3-rozpietki
4-przenoszenie
z tego co wiem klata rosnie nie odrazu po treningu tylko podczas regeneracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Katujesz tą klate.W jaki sposób flaczeje?^^ Wiadome ze na pompie bd bardziej jędrna i napięta .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2674
Staje się mała i wygląda tak jakbym wogóle nie ćwiczył, a ćwicze prawie 2 lata

PROSZĘ o nieodpisywanie na maila podanego na profilu tylko na ten: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
a co chcialbys zeby na pompie juz ci zostostala na miesiąc?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2674
nie, ale nic nie rośnie. no może troszeczke. po 4 m-cach doszło mi 1,5 cm w klacie a w bicepsie ponad 4,5 cm więc coś nie gra

PROSZĘ o nieodpisywanie na maila podanego na profilu tylko na ten: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
masz moze lepszy gen do łap i po drugie zle cwiczysz klatkę.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

łączenie ćwiczeń

Następny temat

zbyt plaskie bicepsy : cwiczenie likwidujace

WHEY premium