wczoraj terening-ramiona i barki-mój najmniej ulubiony

,
następnym razem postaram się zrobić go solidniej i wtedy wypisze ciężary (chociaż poprawniej byłoby napisać ciężarki

)
jak już skrótowo piszę to teraz moja krótka miska na dzisiaj
150g makaron
700g sledź
400g fasolka szparagowa
100g kura
b 2,1 -160g
w 1,8 -134g
t 1,1 -80g
1903 kcal
trening:
plecy, klatka,brzuch 4 serie 8-10 powt.
1.sciaganie drążek góra
25/25/30/30
2.przyciąganie drążek dół
25/25/30/30 (na tych 30 ostatnie powótrzenia nie dociągam jeszcze do końca)
3.wiosłowanie sztangą
28/28/33/33x6
1.brama, sciąganie wyciągu górnego
5/5/6/7 ostatnio
5
2.rozpiętki na skosnej ławce
7/8/8/10 ostatnio
7
3.wycisk sztanga na płasko
21/23/23/26x5 ostatnio było tylko
21!
brzuch
1.podnoszenie nóg w zwisie( nie zdąrzyłam

)
2.ławeczka skosna
3.allachy na siedząco-
25kg- moje ulubione ćwiczenie na brzuch!
wnioski z ostatnich treningów:
- NIE ZNOSZĘ ĆWICZEŃ IZOLOWANYCH
- JAK PO TYCH PLANOWYCH 3 SERIACH NIE CZUJĘ ZMĘCZENIA W DANYM ĆW. ĆWICZĘ DALEJ (wczoraj przy sciąganiu drążka górnego robiłam 25kg, i na 30 nie mogłam zrobić 3 powtórzen, poszlam juz na bramę , ale potem wróciłam i zrobiłam 2 serie z parawie wszystkimi powtorzeniami na 30kg)
czy w takim razie robić dłuższe przerwy trochę między seriami, czy lepiej żeby odstępy były krótsze-no ale wtedy ta efektywnosc jest mniejsza?
-FAJNIE JEST MIEĆ ASEKURACJĘ-WCZORAJ MNIA MNIE KTO OCHRANIAĆ W WYCISKANIU SZTANGI I "TAK NA PRÓBĘ " STWIERDZIŁAM ŻE ZROBIĘ Z 26KG-OSTATNIO SIĘ MĘCZYŁAM Z 21, I DAŁO RADE-TO NASZA GŁOWA CZĘSTO WYZNACZA NAM GRANICE A NIE CIAŁO
będę walczyć o chociażby 1-2 powtórzenia w ćwiczeniach,ale z zwiększonym ciężarem-a nóż okaże się że znów mogę więcej!
-OSTATNIO DOS PÓŻNĄ PORĄ CHODZĘ NA TRENINGI-I WIDZĘ, ŻE NIERAZ BRAKUJE TROCHĘ TEGO CZASU ZEBY WSZYSTKO DOBRZE ZROBIC-NO I W TYM TYG. TEZ JUŻ NIE WYSTARCZAŁO MI CZASU NA AEROBY POTRENINGOWE, TAKŻE MUSZĘ SIĘ LEPIEJ ZORGANIZOWAĆ
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
a dzis wieczorny
trening nóg-mój ulubiony!!!!!
misencja:
OSTATNIO PRAWIE SAMO MIĘSIWO

, ALE WIDAĆ DUŻĄ POPRAWĘ, PO WYŁĄCZENIU NABIAŁU-JESLI CHODZI O MÓJ BRZUCH

Z CZEGO NIEZMIERNIE SIĘ CIESZĘ
700g piers z kurczaka
200g wątróbka
100g ryżu
2 jabłka+kapusta kiszona+marchew+pietruszka-suróweczka
35g oliwa
mrożonki warzywne
b 197g 2,6
t 59g 0,8
w 128g 1,7
1850 kcal
NO I ŚWIAT SKENI ZNÓW RUNĄŁ









}
CZY JA MUSZĘ SKOŃCZYĆ DOKTORAT Z FIZJOLOGII WYSIŁKU FIZYCZNEGO I MIĘDZYNARODOWE KURSY INSTRUKTORSKIE, ZEBY BYĆ PEWNĄ, ZE TO CO ROBIE JEST DOBRE DLA MNIE I SOBIE NIE SZKODZĘ?!
zaczepił mnie dzis na siłowni starszy już trener radząc bym nie robiła przysiadów-przynajmniej nie z dużym obciążeniem, a supiała się na małym ciężarze i wtedy max powtórzeń do palenia mięśniach-mówił, ze od tego rozbuduje się dupencja i git!, ALE....jeśli będę miała 2-3 tyg. przerwy w treningu przykładowo-to jakość mojej szanownej widocznie zmieni sie do pulchności tłuszczu
polecal MC,i inne ćw. na nogi jak najbardziej z ciężarami, ale tłumaczył o co chodzi z przysiadami i dlaczego jako kobiecie mi je odradza
na siłce miałam już dużo doradców-każdy radził co innego, ale ten jako jedyny facet zaczął mi tłumaczyć rółżnice między treningiem kobiet i facetów, tego jak buduje sie tkanka mięśniowa, spala fat itd., i że to nie jest tak samo
zwracał uwagę na to, ze nie wyczynem jest zrobić sobie ciało-ale je utrzymac w dobrej formie i wygladzie potem, i kiedy przychodzą takie momenty gdzie np. jest sie wyłączonym z treningu 2-3 tyg., zeby nagle nie załamać się jak łatwo efekty miesięcy pracy znikają gdzies
musze przyznać , ze część z tego co mowił nie rozumiąłam do konca, dużo specjalistycznych rzeczy
na redukcji radził robić ćwiczenia z liczbą powtórzeń 15-20-tak aby palić mięśnie
a potem coś supić się na seriach z zakresami 6-10powt.
aj....
mam taki mętlik znów z w głowie!!!!!
co Wy o tym sądzicie?
starałam się dzić te nogi robić z zakresami po 15-20 powtórzeń-ciężary w niektórych ćwiczeniach były troche mniejsze przez to, ale spompowana wyszłam że naprawde, jutro przewiduje ciężką kontuzję od pasa w dół
Zmieniony przez - skeni w dniu 2011-01-15 00:29:54