SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta redukcyjna do oceny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 139
Witam, chciałbym schudnąć, ale nie wiem jak się do tego zabrać ... Jestem otyły. Mam 14 lat, waże okolo 64 kg i mam tylko okolo 154 cm wzrostu. Przeczytałem ważne tematy i ułożyłem diete. Pewnie jest ona daleka od ideału, ale nie mam prawie żadnego doświadczenia w tych sprawach


Płeć : Mężczyzna
Wiek : 14
Waga : 64
Wzrost : 154
Obwód klatki : 53
Obwód ramienia : 32
Obwód talii : 89
Obwód uda : 45
Obwód łydki : 37
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : -
Aktywność w ciągu dnia : szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 2 godziny basenu i 2 godziny normalnego wf-u w szkole
Odżywianie : Raczej nie za dobre, ale postanowiłem to zmienic
Cel : najlepiej jak najszybsze schudniecie
Ograniczenia żywieniowe :
Stan zdrowia : Raczej zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej : ćwiczenia w domu, rower
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : -
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : raczej nie
Stosowane wcześniej diety : -

Wiem, że posiłki powinno sie jeść okolo co 3h ale jest to niemożliwe, bo jestem w szkole,a nie za bardzo moge wziasc do szkoly jakis obiad czy cokolwiek.

Dieta:

1 posiłek (6.20 rano)

- Herbata
- Jajecznica albo płatki owsiane
- Tran
- Pół pomidora
- Troche orzechów

SZKOŁA ( w szkole siedze okolo 7 godzin i w tym czasie nic nie jem)

2. Posiłek (14.30)

- Obiad, czyli przewaznie schabowy, zrazy, w piatek ryba ...
- Jakieś warzywa
- Szklanka mleka

TRENING (czyli przysiady z plecakiem pełnym książek, jakieś ćwiczenia, jazda rowerem albo nawalanie worka treningowego)

3. Posiłek (17.30)

- Duża łyżka miodu
- Jakiś schabowy z obiadu

4. Posiłek (20.30)

- Chleb razowy
- Twaróg
- Marchew

Dziennie pije okolo 1,5L wody lekko gazowanej albo niegazowanej


W weekendy jadam okolo 5-6 posiłków i wiecej czasu przeznaczam na trening.

Napiszcie prosze co powinnienem zmienic.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8007
W tym wieku diety nie są Ci potrzebne. Jedz normalnie tylko bez syfów, ogranicz słodycze i duzo sie ruszaj

PS. Dieta i tak do kitu

Zmieniony przez - Darrak w dniu 2010-11-12 14:12:03

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3666
Masz dopiero 14 lat, żadna dieta nie jest Tobie potrzebna.
Odżywiaj sie prawidłowo. Pamiętaj, że nadal jesteś w fazie wzrostu i to dość intensywnego.
Jeśli już tak się upierasz, to dodaj białka.
Pzdr.

[ Volenti non fit iniuria ]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 139
Syfy czyli konkretnie co? ^^ I co szczególnie może zaszkodzić w odchudzaniu?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3666
Kolega mial na mysli przede wszystkim fast-foody.
Zaszkodzic moze zle zbilansowana dieta.

[ Volenti non fit iniuria ]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 139
No i sie zgubiłem :D Najpierw mówicie, że nie potrzebuje diety, teraz że źle zbilansowana dieta może mi zaszkodzić, czyli z tego wynikałoby, że nie mam mieć diety, ale jednak mam ja mieć? :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3666
Udzielilem Tobie ogolnej odpowiedzi na ogolnie postawione pytanie.
Moim zdaniem Ty diety nie potrzebujesz. Jedynie odzywiaj sie racjonalnie i regularnie.
Pozdrawiam.

[ Volenti non fit iniuria ]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 139
Dobra mam kolejne pytania.

1. Jaka forma ćwiczeń byłaby najlepsza?
2. Nie mam mieć diety, czyli jeść zawsze to co "mamusia ugotuje"?
3. Moja rodzina raczej nie zwraca zbytnio uwagi na to czy to co je jest zdrowe, czyli raczej nie znajde rzeczy typu: tuńczyk, makrela, łosoś ... co robić?
4. Nie maja raczej zwyczaju jeść 5-6 posiłków dziennie z czego w 4 znajduje sie jakaś ryba lub mieso ... co robić?

Nie chodzi mi teraz o to żeby ułożyć diete, ale o to jak zdrowo sie żywić, bo żywiąc sie tak jak do tej pory (czyli tak jak moja rodzina) doszłem do wniosku, że nic raczej nie zdziałam :/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3666
Wszyscy Tobie piszą, ze na diete jesteś zbyt młody.
Nie zapominaj o tym ( już to pisałem ), że nadal jesteś w fazie wzrostu, a to jest istotne, że nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.
Jedz wszystko to co przygotuje domowa kuchnia.
Zajmij się jakimś sportem, np. fitness, sporty walki, bieganiem, płwaniem etc.
Powyższe przy intensywnym stosowaniu min. 3X na tydzień pomogą Tobie spalić Twój wątpliwy nadmiar fatu.

Pzdr i do dzieła :)

[ Volenti non fit iniuria ]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3666
Z tym wątpliwym nadmiarem fatu to był żart.
Rada : nie jedz żadnych słodyczy, chipsów, napoje słodzone typu coca-cola, zamień na wodę niegazowaną, nie spożywaj cukru.
Zastosuj ćwiczonka i tylko patrzeć jak pojawia się uśmiech - ze efektów :).

[ Volenti non fit iniuria ]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 139
Dobra teraz juz chyba ostatnie pytanie. Ze szkoły wracam o różnych godzinach a gdzieś wyczytałem, że posiłki, treningi itp. mają się odbywać zawsze w tym samym czasie, ale jeśli nie ma sie diety to chyba juz nie potrzebne?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Basen - Dzielnica Ursus

Następny temat

Spalanie,redukowanie.Thyrotherm i Ostrowia.

electro
Polecane artykuły