Witam, chciałbym schudnąć, ale nie wiem jak się do tego zabrać ... Jestem otyły. Mam 14 lat, waże okolo 64 kg i mam tylko okolo 154 cm wzrostu. Przeczytałem ważne tematy i ułożyłem diete. Pewnie jest ona daleka od ideału, ale nie mam prawie żadnego doświadczenia w tych sprawach
Płeć : Mężczyzna
Wiek : 14
Waga : 64
Wzrost : 154
Obwód klatki : 53
Obwód ramienia : 32
Obwód talii : 89
Obwód uda : 45
Obwód łydki : 37
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : -
Aktywność w ciągu dnia : szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 2 godziny basenu i 2 godziny normalnego wf-u w szkole
Odżywianie : Raczej nie za dobre, ale postanowiłem to zmienic
Cel : najlepiej jak najszybsze schudniecie
Ograniczenia żywieniowe :
Stan zdrowia : Raczej zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej : ćwiczenia w domu, rower
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : -
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : raczej nie
Stosowane wcześniej diety : -
Wiem, że posiłki powinno sie jeść okolo co 3h ale jest to niemożliwe, bo jestem w szkole,a nie za bardzo moge wziasc do szkoly jakis obiad czy cokolwiek.
Dieta:
1 posiłek (6.20 rano)
- Herbata
- Jajecznica albo płatki owsiane
- Tran
- Pół pomidora
- Troche orzechów
SZKOŁA ( w szkole siedze okolo 7 godzin i w tym czasie nic nie jem)
2. Posiłek (14.30)
- Obiad, czyli przewaznie schabowy, zrazy, w piatek ryba ...
- Jakieś warzywa
- Szklanka mleka
TRENING (czyli przysiady z plecakiem pełnym książek, jakieś ćwiczenia, jazda rowerem albo nawalanie worka treningowego)
3. Posiłek (17.30)
- Duża łyżka miodu
- Jakiś schabowy z obiadu
4. Posiłek (20.30)
- Chleb razowy
- Twaróg
- Marchew
Dziennie pije okolo 1,5L wody lekko gazowanej albo niegazowanej
W weekendy jadam okolo 5-6 posiłków i wiecej czasu przeznaczam na trening.
Napiszcie prosze co powinnienem zmienic.
Płeć : Mężczyzna
Wiek : 14
Waga : 64
Wzrost : 154
Obwód klatki : 53
Obwód ramienia : 32
Obwód talii : 89
Obwód uda : 45
Obwód łydki : 37
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : -
Aktywność w ciągu dnia : szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 2 godziny basenu i 2 godziny normalnego wf-u w szkole
Odżywianie : Raczej nie za dobre, ale postanowiłem to zmienic
Cel : najlepiej jak najszybsze schudniecie
Ograniczenia żywieniowe :
Stan zdrowia : Raczej zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej : ćwiczenia w domu, rower
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : -
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : raczej nie
Stosowane wcześniej diety : -
Wiem, że posiłki powinno sie jeść okolo co 3h ale jest to niemożliwe, bo jestem w szkole,a nie za bardzo moge wziasc do szkoly jakis obiad czy cokolwiek.
Dieta:
1 posiłek (6.20 rano)
- Herbata
- Jajecznica albo płatki owsiane
- Tran
- Pół pomidora
- Troche orzechów
SZKOŁA ( w szkole siedze okolo 7 godzin i w tym czasie nic nie jem)
2. Posiłek (14.30)
- Obiad, czyli przewaznie schabowy, zrazy, w piatek ryba ...
- Jakieś warzywa
- Szklanka mleka
TRENING (czyli przysiady z plecakiem pełnym książek, jakieś ćwiczenia, jazda rowerem albo nawalanie worka treningowego)
3. Posiłek (17.30)
- Duża łyżka miodu
- Jakiś schabowy z obiadu
4. Posiłek (20.30)
- Chleb razowy
- Twaróg
- Marchew
Dziennie pije okolo 1,5L wody lekko gazowanej albo niegazowanej
W weekendy jadam okolo 5-6 posiłków i wiecej czasu przeznaczam na trening.
Napiszcie prosze co powinnienem zmienic.
Krzysztof Piekarz
