Fajnie, że poruszyłaś temat rozciągania
Ja dla przykładu rozciągam się po każdym treningu - obowiązkowo wszystkie partie ze szczególną troską o te, które ćwiczyłam.
Poza tym polecam wszystkim godzinkę stretchingu raz w tygodniu, najlepiej w DNT - kiedyś miałam okazję chodzić regularnie i jest to naprawdę świetne uzupełnienie innych treningów
Jak się już pozna trochę ćwiczeń, to można sobie ćwiczyć w domku.
Fajne jest też rozciąganie w parach, ale ważny jest doświadczony partner, bo łatwo zrobić sobie i komuś krzywdę.
Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2010-09-11 16:33:55
Ja dla przykładu rozciągam się po każdym treningu - obowiązkowo wszystkie partie ze szczególną troską o te, które ćwiczyłam.
Poza tym polecam wszystkim godzinkę stretchingu raz w tygodniu, najlepiej w DNT - kiedyś miałam okazję chodzić regularnie i jest to naprawdę świetne uzupełnienie innych treningów
Jak się już pozna trochę ćwiczeń, to można sobie ćwiczyć w domku.
Fajne jest też rozciąganie w parach, ale ważny jest doświadczony partner, bo łatwo zrobić sobie i komuś krzywdę.
Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2010-09-11 16:33:55
Meraviglia!

