Witam mam stagnacje z masom cwiczyłem planeami Split i Ab na przemian przewaznei robiłem w kazdyj partii po 3-4 serii prosze o dobranie jakiegos planu treningowego
Płeć :M
Wiek :17
Waga :78
Wzrost :182
Cel treningowy :Masa
Staż treningowy na siłowni :1,5 roku
Uprawiane inne sporty :
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :
Dieta :ponad 2 g białka,4g wegli,1g tłuszczu
Przeciwskazania medyczne :brak
Zażywane suplementy :Od Wrzesnia:Zma,Omega 3,MultipleSport,Mono Vitalmax,carbo,i Białko jak bedzie kasa
Płeć :M
Wiek :17
Waga :78
Wzrost :182
Cel treningowy :Masa
Staż treningowy na siłowni :1,5 roku
Uprawiane inne sporty :
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :
Dieta :ponad 2 g białka,4g wegli,1g tłuszczu
Przeciwskazania medyczne :brak
Zażywane suplementy :Od Wrzesnia:Zma,Omega 3,MultipleSport,Mono Vitalmax,carbo,i Białko jak bedzie kasa
Krzysztof Piekarz