Witajcie!
Chciałbym odrazu przeprosić za to że co chwile zakładane są nowe tematy ale nie znalazłem nigdzie treningu dla siebie z moim sprzętem. A tak wgl. To jestem Bartek mam 14 lat, kończy się rok szkolny a ja chce przypakować. Skończyłem ACT, split który trwał 4 tygodnie.
Czytałem niedawno że najlepiej trenować 5x w tygodniu każdą partię ciała żeby były najlepsze efekty. Czy to prawda?
Jestem w miarę dobry kondycyjnie. Więc trening może troche potu wyciskać.
Z góry dzięki.
Bartas
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 14
Waga: 60kg
Wzrost: 176cm
Cel treningowy: MASA
Staż treningowy na słowni: 1 rok
Uprawiane inne sporty: koszykówka, piłka nożna, pływanie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Sztanga(gryf prosty), 1 hantel
Dieta: Jest ustalona przez mamę xD, tz jem tyle ile tylko mogę to co mama ugotuje bo nie wybrzydzam (masa)
Przeciwskaznania medyczne: Brak
Zażywane suplementy: Nic
Chciałbym odrazu przeprosić za to że co chwile zakładane są nowe tematy ale nie znalazłem nigdzie treningu dla siebie z moim sprzętem. A tak wgl. To jestem Bartek mam 14 lat, kończy się rok szkolny a ja chce przypakować. Skończyłem ACT, split który trwał 4 tygodnie.
Czytałem niedawno że najlepiej trenować 5x w tygodniu każdą partię ciała żeby były najlepsze efekty. Czy to prawda?
Jestem w miarę dobry kondycyjnie. Więc trening może troche potu wyciskać.
Z góry dzięki.
Bartas
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 14
Waga: 60kg
Wzrost: 176cm
Cel treningowy: MASA
Staż treningowy na słowni: 1 rok
Uprawiane inne sporty: koszykówka, piłka nożna, pływanie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Sztanga(gryf prosty), 1 hantel
Dieta: Jest ustalona przez mamę xD, tz jem tyle ile tylko mogę to co mama ugotuje bo nie wybrzydzam (masa)
Przeciwskaznania medyczne: Brak
Zażywane suplementy: Nic
Krzysztof Piekarz