SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

!4 lat - Jak podrasować Biceps [ + Foto ]

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1079
Mam pytanko jak przypakować na biceps ? .
Tak ,aby trening był jak najbardziej wydajny ? .


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51139
nie wrzucaj zdjęć bo wbije banda kozaków którzy jak się urodzili byli do***ani jak koleman i będą wyśmiewać zamiast pomóc
a sam ćwicz sobie i nie oglądaj się za innymi trochę poczytasz to sam będziesz wiedział co robić
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15756
Wyglądasz po prostu na niedożywionego nastolatka.
Nie ma ćwiczenia na biceps, albo zaczniesz jakiś sensowny trening, albo daj sobie spokój, bo to po prostu nie będzie miało sensu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26980
no łapa jak u dzika!
do wakacji nie zdążysz
sezonowcom mówimy nie


nie cwiczy sie tylko bica
kuva skad sie takie pomysly biora zeby bica cwiczcy tylko
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 524 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9039
kuva skad sie takie pomysly biora zeby bica cwiczcy tylko

Zapomniałeś jeszcze o klacie . U mnie główny zestaw na siłowni wśród sezonowców - bic + klata .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1079
Ciało mam dobre, ale jak się komuś nie podoba to mógłby mi dać plan jak ćwiczyć ? .

171 cm
62 kg to tak źle ? .
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 0 Na forum 25 lat Przeczytanych tematów 3114
Nie przesadzajcie panowie, to nie jest źle...







To tragedia!
austwich birkenau sialalala!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1079
Dziękuje , zamiast mówić o co chodzi , to tylko się śmiejecie -.-
Bardzo fajne forum gdzie wszyscy się naśmiewają = /

Może znajdzie się wśród was ktoś taki co potrafi odpowiedzieć na moje pytanie ? .
Jak mam stosować trening dobrane do mojego wieku ? .
I jak podrasować biceps ? .



Zmieniony przez - Maciuus w dniu 2010-06-01 18:13:25
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26792
Proponuje syntholem, jak Cie wyYebie to do wakacji z 45 w bicku zrobisz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 14 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1855
uginaj troche ciezaru
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
na drążku sie podciągaj

troche pompek do tego

za piłką pobiegaj

basen, bo ławki w szkołach kiepskie i plecy sie krzywią

taka aktywność jest rozsądna w tym wieku


jeśli sie uparłeś na ten biceps nieszczęsny, skup się na podciąganiu (wąsko, podchwytem do czoła),

tylko nie codziennie i nie po godzinie, a podrośnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31752
popieram pomysł z synthol!

:)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do ćwiczeń i siłowni

Następny temat

Plan do oceny :)

electro
Polecane artykuły