SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!4 lat - Jak podrasować Biceps [ + Foto ]

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1079
Jak coś to pomoże to dałem jeszcze trochę foto :

Dajcie prawym , kopiuj adres obrazka i dajcie w nowej zakładce bo foty troszkę ucięte = /











Zmieniony przez - Maciuus w dniu 2010-06-01 22:36:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Od ciężarów się nie rośnie to taki powszechny mit. Wszyscy o tym mówią ale jakoś nikt nie spotkał się z żadnym naukowym opracowaniem na ten temat. Dźwiganie ciężarów nie zahamuje wzrostu jeśli obciążenie jest adekwatne do możliwości ćwiczącego czyli trening z głową a nie wykonywanie jakichś 1/3 1/4 przysiadów z 230kg. Niedowiarki które uważają że ciężary w młodym wieku szkodzą proponuje przejść się do dowolnej sekcji podnoszenia ciężarów w wieku 12-14 lat zaczyna się tam treningi i nie są to ćwiczenia na atlasie, jakoś nikt się nie uskarża na problemy ze wzrostem a dzieciaki pracują ciężko aż miło popatrzeć.

Do autora postu. Proponuje zabrać się za trening dla początkujących z tego działu a nie zamieszczać kolejne foty a jeszcze będą z ciebie ludzie. Dal ułatwienia podam ci link
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html



Zmieniony przez - Freed85 w dniu 2010-06-01 22:41:56

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2849
No rzeczywiście tak jak napisałeś ciało masz dobre







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 0 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3114
Japyeldole
Koniecznie ćwicz wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1079
Pokarze wam efekty treningu za jakiś czas , i powiecie mi co jeszcze dopracować .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2132 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27518
Koorva to potrzeba z 2 lata zanim to zacznie wyglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1079
Dobra , dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3422
Tangens napisał:
"Jak ja miałem 14 lat to "dla jaj" robiłem 1/3 lub 1/4 przysiada z 230 kg na karku.
Ale głupi wtedy byłem-masakra... "

Jakoś nie bardzo mi się wierzy żebyć wogóle mógł ustać z takim ciężarem w wieku 14lat.

Maciuus z wiekiem się wyrobisz tylko ćwicz, chodź na w-f i jedz zdrowo i pełno wartościowe produkty. Z czasem jak zdobędziesz większą wiedze z treningu i odżywiania to będziesz mógł umyślnie kształtować swoją sylwetkę.

It will be legen... wait for it... dary. LEGENDARY!

Animal. back

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1079
Dzięki , za poradę ; ))
Napewno będę się starał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1079
Postanowowiłem wziąć się do pracy po waszych słowach krytyki jak narazie słabo to wyglada ale troche lepiej ;D O to efekty półtora miesięcznej pracy :

BRZUCH




BICEK




KLATA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do ćwiczeń i siłowni

Następny temat

Plan do oceny :)

WHEY premium