SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Split 2x partia w tygodniu - proszę o sprawdzenie planu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 21399 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
a1

Dipsy 3s
wyciskanie płasko 3s
rozpiętki [skos możesz dać] 3s

a2

wyciskanie płasko [zrób hantlami jeśli sztangą robisz w a1]

I pamiętaj, że jeśli dałeś dipsy w klacie to wywal je z trica w a1 i daj inne ćwiczenie.


Pzdro



Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-05-08 15:28:16
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1134
tak pamietam o tym tricu.. A jakie cwiczenie bys proponował do trica zamiast dipsów?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 21399 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
Mozesz dać np. wyciskanie sztangi wąsko lub jakieś izolowane np. prostowanie w tył ramienia z hantlą


Pzdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1134
zrobiłem prostowanie w tył ramienia .. dzieki viren za pomoc..
a i jeszcze takie pytanko małe.. dlaczego dipsy są na początku a nie na koncu?:D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 21399 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
Dipsy - najlepsze ćwiczenie na klate,ciężkie wielostawowe, budujące całą klate, ćwiczenie tzw: "złote" przenoszące ciało w przestrzeni, jeśli wykonasz poprawnie technicznie - zmasakruje ci klate.


Pzdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1134
no to teraz juz wiem.
własnie a co do trica w a1(dzien ciezki) to moze byc tak:
1. Prostowanie w tył ramienia 3s
2. Wyciskanie francuskie sztangi leżąc 2s
czy moze na odwrót cwiczenia i po 2 serie?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 21399 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
Na odwrót ćwicznia.
Wyciskanie francuskie zrób 3s a prostowanie 2s.


Pzdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1134
wszystko poprawione.. wielkie dzieki Viren
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1134
a własnie jeszcze małe pytanko.. w jakie dni robic brzuch? jeszcze planuje trening interwałowy wiec gdzie go upchnać? myślałem nad taką rozpiską:
poniedziałek A1 CIEZKI
wtorek B1 LEKKI, po treningu abs
sroda HIIT
czwartek A2 LEKKI, po treningu abs
piatek B2 CIEZKI
sobota HIIT
niedziela abs
jak myslicie dobrze?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 21399 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
Strasznie duża intensywność, będzie potrzebna dobra dieta i regeneracja.

Rozpiska dobra ale...

jeśli będzie ci ciężko to daj HIIT raz w tygodniu, nie wiem czy zrobić HIIT'a po ciężkim treningu nóg i pleców w piątek.


Pzdro



Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-05-08 19:09:49
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split Do Oceny

Następny temat

Lordoza a prostowniki grzbietu ...

electro
Polecane artykuły