a1
Dipsy 3s
wyciskanie płasko 3s
rozpiętki [skos możesz dać] 3s
a2
wyciskanie płasko [zrób hantlami jeśli sztangą robisz w a1]
I pamiętaj, że jeśli dałeś dipsy w klacie to wywal je z trica w a1 i daj inne ćwiczenie.
Pzdro
Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-05-08 15:28:16
Dipsy 3s
wyciskanie płasko 3s
rozpiętki [skos możesz dać] 3s
a2
wyciskanie płasko [zrób hantlami jeśli sztangą robisz w a1]
I pamiętaj, że jeśli dałeś dipsy w klacie to wywal je z trica w a1 i daj inne ćwiczenie.
Pzdro
Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-05-08 15:28:16