SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

trening poznym popoludniem a jedzenie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1954
otoz trenuje o 16, koniec treningu to zazwyczaj godz. 17. o

d razu po treningu wcinam wafle ryzowe / jakies owoce / rodzynki

natomiast po 45 minutach woreczek ryzu brazowego (100g) plus piers kuraka

jako ostatni posilek ok. 21.30 zjadam 120 g twarogu

i mam pytanie , czy jesc ten ryz w posilku potreningowym czy tez nie ? a moze jakos ograniczyc jego ilosc? Czy ten ryz zdazy sie w calosci "wykorzystac" zanim pojde spac ok. 22 ? czy moze jesc jakies wegle o wyzszym ig typu ryz bialy / biale peiczywo ? nie chce miec po prostu zbednej opony na brzuchu, a jak teraz patrze to minimalnie zaczyna sie tworzyc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Nie ma znaczenia czy to wieczor czy nie. Wazne zeby dostarczyc tym okresie spore ilosci weglowodanow i bialka.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15610
Do 30 minut po treningu białko i weglowodany. Po 45 minutach masz cyca z ryżem a przydałoby się dać go wcześniej. Po treningu musisz uzupełnić glikogen więc o ww nie masz co się martwić. Ale walfe nie są najelpszym roziwązaniem po treningu.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1954
hmm blednie podalem - trenuje miedzy 17 a 18

hmm, to moze zrobic tak, zeby zaraz po treningu wszamac 30g wegli prostych (banan,wafle itd.), a pozniej po godzinie jakies 30 g wegli z ryzu brazowego /kaszy/chleba zytniego + duzo bialka ?

nie chce sie otluscic za bardzo, bo trening koncze ok. 18.00
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1954
sory mialo byc "po pol godzinie jakies 30..."
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 4193 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44226
Tak bedzie chyba najlepiej, po treningu wciągnij banana, a potem w miare szybko normalny posiłek - ryż brązowy z kurą.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1954
bo glownie mi chodzi o ilosc, bo caly woreczek ryzu o 18.45 to chyba nie najlepsze wyjscie, nie chce sie zbednie otluscic po prostu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15610
ALe po treningu musisz uzupełnić glikogen jak bilans i btw się zgadza nie ma różnicy czy zjesz ten ryż rano czy wieczorem.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1954
ok, to od razu po treningu bede jadl banana/2 jabkla/wafle/sok owocowy - tak zeby dostarczyc 30 g cukrow prostych , natomiast po 30 minutach zjem pol woreczka ryzu brazowego + piers z kuraka
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Caly woreczek. W posilkach przed i po treningu istotne jest zeby dostarczyc odpowiednie ilosci weglowodanow. Mozesz odejmowac z innych, ale nie z tych.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1954
no ale jak juz mowilem ten trening jest troche pozno..a posilek ok. 18.45

jedzac zaraz po treningu 30 g prostych i pozniej caly woreczek ryzu (75g zlozonych) to chyba troche duzo jak na wieczor ? nie chce sie zbyt otuscic
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
jeśli bilans się zgodzi bedzie ok

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja->trening; interwaly?laweczka?standard?

Następny temat

Dieta do oceny

electro
Polecane artykuły