SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening poznym wieczorem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 80
hej,ze wzgledow czasowych mam czas cwiczyc jedynie wieczorem.jem kolacje,potem odczekam 1 godz i biore sie za trening.pozniej prysznic i spac.co radzicie mi jesc po treningu,ale tak zebym nie przeszkadzalo mi to poznien w zasnieciu.ogolnie radzi sie przciez niczego nie jesc 1,5 godz przed spaniem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 658
jak to się nie radzi jeść niczego 1,5h przed spaniem? ... właśnie wszędzie radzą przed samym snem jeść... duże ilości białka wolnowchłanialnego... np biały ser (białko- kazeina) + łyżka oleju (zdrowego, z oliwek) dla spowolnienia wchłaniania... jeżeli nic nie zjesz przed snem, a wcześniej zrobisz trening to na nic Ci ten trening... jedynie doprowadzisz mięśnie do katabolizmu. chyba nic nie czytałes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1860
Generalnie przed samym snem nie powinno sie jeść. Ja spożywam białko na 2,5 godziny przed pójściem spać, no ale jeśli wcześniej masz trening to obowiązkowo musisz coś zjeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
Ja niekiedy twarozek to juz w luzku szamam, posiłek "przed snem" powinno się jeść zaraz przed snem, ja zawsze szamam kilka minut przed położeniem się spac

Zmieniony przez - Rodic w dniu 2007-02-04 08:55:20
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
zib23 dlaczego nie powinno się jeść ?? ja jem posiłek białkowy 15-30min przed snem

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1860
No ja jakoś lepiej zasypiam jak odczekam chociaż te 2 godziny. Nie widzę sensu jedzenia tóż przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
"No ja jakoś lepiej zasypiam jak odczekam chociaż te 2 godziny"


WIDZISZ TOBIE TO SŁUŻY ALE 90% UŻYTKOWNIKÓW LEPIEJ JAK POSTĄPI JEDZĄC 15-30MIN PRZED SNEM :

NIE WIDZISZ SENSU ?

- W PRZYPADKU REDUKCJI JEST KONIECZNE JEDZENIE BIAŁKA PRZED SNEM ŻEBY Z RACJI UJEMNEGO BILANSU KALORYCZNEGO NIE ZJADŁ NAS NOCNY KATABOLIZM

- JEŚLI SPORO TRENUJEMY TO J/W JEST TO WSKAZANE

-JEŚLI CHODZI O PROBLEMY ZE SNEM TO MOŻESZ SZUKAĆ JEŚĆ COŚ LŻEJSZEGO NP. SEREK WIEJSKI

-JESZCZE JEDNO ZE SNEM , ORGANIZM SIĘ PRZYZWYCZAI JEŚLI BĘDZIESZ TAK ROBIĆ CODZIENNIE I W KOŃCU PROBLEM ZNIKNIE

-W NOCY ORGANIZM SIĘ REGENERUJE I ROŚNIE , WIĘC AMINOKWASY WE KRWI SĄ BARDZO POŻYTECZNE

-JEMY TWARÓG KTÓRY WCHŁANIA SIĘ 7-8H ŻEBY PRZEZ CAŁĄ NOC DOSTACZAŁ NAM AMINOKWASÓW DO MIĘSNIE , PRZYKŁADOWO MIĘSO WCHŁANIA SIĘ 2H I JEDZENIE JEGO NA NOC MIJA SIĘ Z CELEM



jeszcze troche mógbym popisać ale NIE WIDZE SENSU


pzdr

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47481
ja jak nie mam w lodowce akurat twarogu to jem jajka , dobry pomysł ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1860
No ja jem twaróg przed snem, ale zawsze w środku nocy sie budzę i też wówczas zjadam 100 gramów twarogu, żeby nie być głodnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5290
"ja jak nie mam w lodowce akurat twarogu to jem jajka , dobry pomysł ?"

jak jesz jajka CALE, to dobry pomysl (zoltka spowolnia wchlanianie)

chociaz gdzies tu na forum czytalem, ze jajka tez wchlaniaja sie dlugo (kolo 6 godzin) i chyba o tym pisal quazar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3603
bialko jaj to bialko rowniez wolnowchlanialne wiec cale jajka to dobry pomysl (tylko pamietaj zeby je najpierw ugotowac) -----> surowych nie polecamy pic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Makaron gryczany

Następny temat

kofeina i serce

WHEY premium