SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer zamiast posiłku po późnym wieczornym treningu... HELP!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2778
witam, od dłuższego czasu kończe treningi około 21:30 i jako posiłek potreningowy stosuję 40g CreaMass Hi-Tec'a, 100g gainera Mass Active 20 Fitmax'a + 20g Ostrowi. Potem czekam około godziny i wsuwam 100g twarogu półtłustego + łyżka oliwy z oliwek, ZMA i do spania. Do póki nie zacząłem treningów późnym wieczorem rosłem (co prawda też w pasie) ale było OK, teraz mam obawy...
Mam dwa pytania:? 1. Czy słusznie dodaje Ostrowi do gainera? (obawiam się że zachwiana jest rónowaga węgle/białko) 2. Czy mogę stosować jako bezpośredni po treningu posiłek gainera? Nie jadam konkretnego posiłku po treningu bo po ostrym trenigu nie mam apetytu. Gainera stosuje tylko jako posiłek potreningowy.
Wiek: 32
Wzrost: 190
Waga: 98 (sporo fatu)
Wymiary: w profilu
Moja dieta:
1. 40g CreaMass + 20g Ostrowia;
2. omlety ze 130g osianki + 3 jaja + duża garść orzecha włoskiego + 10g miodu smażone na oliwie z oliwek + 250ml mleka 2,0%
3. 100g ryżu paraboiled/brązowy (na zmianę brązowy) + ok. 150g cycka + warzywa
4. 100g kaszy gryczanej + ok. 150g wieprzowiny/wołowiny/cycka (na zmiane)
trening
4. 40g CreaMass + 100g MassActive 20 + 30g Ostrowia
5. 100g twaróg + łyżka oliwy z oliwek
Oczywiście jest to przykładowa dieta, w zasadzie codziennie mam inne dania z zachowaniem proporcji oczywiście.

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jak najbardziej dobrze że dodajesz
choć generalnie na noc przydało by się zjeść posiłek ale możesz spróbować

gainera zostawił bym tylko na posiłek po treningowy w ciagu dnia raczej stawiaj na naturalne jedzenie
zobacz jak inne diety sa układane i popraw

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 128
witam mam cholerny problem zmienilem prace i nie mam czasu na posilek a glownie rozchodzi sie o to ze od godziny 10-tej do godziny 17-stej nie mam mozliwosci zjedzenia czegokolwiek...
pierwszy posilek jadam o godz 6:00
drogi zas o 10:00 i tu nastepuje pauza do 17:00 a ja juz o godz 14-stej umieram z glodu...
mam takie pytanie czy moge w tym czasie wypijac gainera? i nic na tym nie ucierpie
trenuje juz od roku stosujac diete jak do tej pory wszystko idzie w dobrym kierunku ale taraz mam obawy ze moze byc odwrotnie...pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
możesz kup up your mass profi massa czy gaineratora

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja-rzeźba. Proszę o poprawki.

Następny temat

A6W - odżywianie *

WHEY premium